Wielka ucieczka

"Wielka ucieczka". Prawda o przeszłości Marcina Millera wyszła na jaw! Muzyk w zaskakującym wyznaniu na temat swojej żony

Marcin Miller od lat jest jednym z najpopularniejszych muzyków disco polo w naszym kraju. Poza swoją twórczością, muzyk słynie również ze stałości w uczuciach - już od 34 lat jest ze swoją żoną Anną. W jednym z najnowszych wywiadów, Marcin Miller postanowił opowiedzieć o nieznanych do tej pory szczegółach jego związku z Anną. Okazuje się, że swego czasu kariera disco polo mogła poważnie zagrozić jego małżeństwu.

25.07.2022Wielka ucieczka

"Wielka ucieczka". Rozwścieczona Wiktoria Gąsiewska uderzyła w auto obcej kobiety! "Należę do bardzo spokojnych i cierpliwych osób, ale nie za kierownicą"

Wiktoria Gąsiewska to jedna z młodych polskich aktorek, które cieszą się sporą rozpoznawalnością i popularnością. Dwa lata temu zdała egzamin na prawo jazdy i od tego czasu niejednokrotnie była świadkiem mniej lub bardziej niebezpiecznych zachowań na drodze. Jednak ostatnia sytuacja wyprowadziła ją z równowagi i w ruch poszły pięści!

05.07.2022Wielka ucieczka

"Wielka ucieczka". Dream team z "Policjantek i policjantów" powraca w nowym programie TV 4!

W trzecim odcinku „Wielkiej ucieczki” zbiegami z więziennej celi uciekającymi przed pościgiem będą gwiazdy, które widzowie Czwórki znali dotąd w zupełnie innej roli – stróżów prawa ścigających przestępców. Dream team z hitu „Policjantki i Policjanci” – Honoratę Witańską i Mariusza Węgłowskiego – zobaczymy znów razem w akcji w „Wielkiej ucieczce” już w niedzielę, 22 maja, o godz. 22 w Czwórce.

21.05.2022Wielka ucieczka

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×