"Wielka Woda". Serial inspirowany powodzią tysiąclecia w reżyserii Jana Holoubka i Bartłomieja Ignaciuka już jesienią na Netflixie!

Gigant VOD szykuje nie lada zaskoczenie dla polskich użytkowników. Jesienią na platformie Netflix ma się pojawić rodzimy serial inspirowany powodzią tysiąclecia, która w 1997 roku nawiedziła Wrocław i okolice. Nie zabraknie w nim plejady polskich gwiazd!

Multimedia

"Wielka Woda" jesienią na Netflixie!

"Wielka Woda" ma opowiadać o wydarzeniach z lipca 1997 roku, kiedy to wielka fala powodziowa zbliżała się do Wrocławia. Fabuła produkcji ma się skupiać na ściągniętej do miasta hydrolożce Jaśminie Tremer, która ma znaleźć rozwiązanie na nadciągający kataklizm. "Wielka Woda" ma mieć formę serialu, na który złoży się łącznie 6 odcinku. Produkcja ma się pojawić na Netflixie na początku jesieni 2022 roku. Za jej reżyserię ma odpowiadać Jan Holoubek oraz Bartłomiej Ignaciuk.

Widzowie przerażeni nowym dokumentem Netfliksa. Film wprawia w osłupienieZobacz więcej

"Wielka Woda" - obsada

W polskiej produkcji Netflixa ma się pojawić plejada polskich gwiazd. Odtwórczynią głównej roli ma być Agnieszka Żulewska znana z filmów takich jak "Chemia", czy "Pocałunek". W pozostałych rolach będzie można zobaczyć m.in. Annę Dymną, Tomasza Kota, Lecha Dyblika, Piotra Roguckiego, Jerzego Trelę, Łukasza Garlickiego, czy Mirosława Kropielnickiego.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×