"Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie". Gwiazdy muzyki w niecodziennych rolach! Kiedy oglądać?

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie" to muzyczno–rozrywkowe widowisko, w którym zobaczymy m.in. nowe skecze kabaretowe oraz gwiazdy muzyki w niecodziennych rolach! Zabawę poprowadzi Kabaret pod Wyrwigroszem. Będzie można również spotkać aktorów z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, bawiących się na widowni! Sprawdź, kiedy oglądać!

Multimedia

"wielka zabawa TV Puls w Mrągowie" w piątek, 2 sierpnia w TV Puls o godz. 21:00 - sprawdź! program tv

Już 2 sierpnia amfiteatr nad Jeziorem Czos zamieni się w centrum najlepszej rozrywki! Przewodnikami po nim będzie grupa początkujących muzyków disco polo poszukująca inspiracji do swojej twórczości – w tej roli Kabaret pod Wyrwigroszem. Rad będą im udzielać m.in. występujące w koncercie gwiazdy – Doda & Virgin, Piersi, Łobuzy, Boysi i Patrycja Runo, którzy podczas „Wielkiej zabawy…” nie tylko zaśpiewają, ale wystąpią również w scenkach kabaretowych! To trzeba zobaczyć!

Na „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” premierowe skecze zaprezentują Kabaret Jurki (cykl Mirek i Lucyna) i Kabaret Ciach. Katarzyna Pakosińska wygłosi nowy monolog o mężczyznach, zaś Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek przeprowadzą casting na trzeciego członka Kabaretu RAK! Co z tego wyniknie? Widzowie dowiedzą się 2 sierpnia!

TV Puls organizuje zlot fanów serialu! Gdzie można spotkać się z gwiazdami?Zobacz więcej

Co o „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” mówią występujący w niej artyści?

- Na pewno zagramy i zaśpiewamy – mam nadzieję, że z publicznością – utwór „Bałkanica”. Więcej szczegółów na temat naszego występu nie mogę zdradzać, są owiane tajemnicą, ale jedno jest pewne - warto tam być z nami, a kto nie może być – niech włączy Telewizję Puls, bo będą się działy rzeczy niezwykłe, ekscytujące i zapierające dech w klatce piersiowej. Widzowie mogą liczyć na to, że – jak zawsze – zespół Piersi postara się o to, aby była zabawa i się działo i żeby nocy było mało. – mówi Adam Asanov, wokalista zespołu „Piersi”.

- Na Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie zaprezentujemy najlepsze poczucie humoru, na jakie będzie nas stać tego dnia. Przygotowaliśmy też, specjalnie wybrane i dopasowane na to wydarzenie, swoje kreacje sceniczne. Zabawa będzie wielka, a dzięki naszym kostiumom – jeszcze większa! – zdradza Łukasz Rybarski a Beata Rybarska dodaje – Szykujemy też parodie piosenek, Andrzej Kozłowski wcieli się m.in. w Lewandowskiego oraz twórcę muzyki disco polo a na koniec przypieczętuje to dwoma piosenkami tego gatunku. - A Maurycy wcieli się w górala i być może nawet zaśpiewa! Ale na szczęście nie zagra na gitarze, jak to często czyni w garderobie! – śmieje się Łukasz Rybarski.

Piękna gwiazda serialu TV Puls zachwyca urodą! Kim jest Dominika Skoczylas?Zobacz więcej

Podczas „Wielkiej zabawy TV Puls w Mrągowie” również widzowie będą mogli zaśpiewać najbardziej znane utwory! Zachęci ich do tego wodzirej Paweł Gołębski, a także bawiący się razem z publicznością aktorzy z hitowego serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”: Mateusz Murański (Adek), Dominik Dąbrowski („Beton”), Rita Weinar (Benia) oraz Maciej Gisman (Maciek).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×