"Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie". Premiera nowego utworu Sławomira na antenie TV Puls! Na scenie także Zenek Martyniuk! Kiedy transmisja?

Telewizyjna premiera nowej piosenki Sławomira, polska wersja hitu „Felicita” w wykonaniu Beaty i Łukasza Rybarskich, premierowe skecze Kabaretu Paranienormalni, największe hity Zenka Martyniuka z zespołem Akcent i dużo, dużo więcej! W piątek 30 lipca o 20:00 TV Puls zaprasza na największe rozrywkowe wydarzenie tego lata - „Wielką Zabawę TV Puls w Mrągowie”! Na żywo, tylko w TV Puls! Tego nie można przegapić!

Multimedia

"Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie" - piątek, 30 lipca, o godzinie 20:00 na antenie TV Puls

„Wielka Zabawa TV Puls” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie rozrywkowe, na którym widzowie bawią się w rytm największych wakacyjnych hitów i przy najzabawniejszych skeczach czołowych polskich kabaretów. Tegoroczną edycję poprowadzi małżeński duet Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu Pod Wyrwigroszem, a hasłem przewodnim Wielkiej Zabawy będą „porcelanowe gody”, które w tym roku obchodzi ta para! Wystąpią również: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Kabaret Paranienormalni, Sławomir, mistrz pantomimy Ireneusz Krosny, królowa piosenki cygańskiej Patrycja Runo, Antoni Gorgoń Grucha oraz zespół MIG.

Arkadiusz Tańcula opowiada o nowych odcinkach serialu. Dokąd Ryży porwał Patrycję? Wszystko już jasne! [TYLKO U NAS]Zobacz więcej

Na widowni spotkamy aktorów z serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” oraz z nowego serialu kryminalnego PULS 2 – „Dzielnica strachu”. Specjalną relację zza kulis wydarzenia poprowadzi Patryk Janas, czyli Dawidek z serialu TV Puls „Rodzinny interes”, który taką relację poprowadził również na tegorocznej 22. Mazurskiej Nocy Kabaretowej. A w sobotę 31 lipca, odbędzie się zlot fanów „Lombardu” w Mrągowskim Centrum Kultury!

Udało nam się podpytać Łukasza Rybarskiego (artysta z Kabaretu Pod Wyrwigroszem), aby uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, co szykują na Wielką Zabawę TV Puls:

Po tylu latach małżeństwa chciałbym w końcu zdradzić, że razem z Beatą zaśpiewamy swoją, polską wersję piosenki Al Bano i Rominy Power - Felicita. Pod rocznicowym tytułem „Dwadzieścia lat” - mówi Łukasz Rybarski

TV Puls organizuje wyjątkowe wydarzenie - zlot fanów! Kiedy i gdzie można spotkać się z gwiazdami?Zobacz więcej

Co jeszcze wydarzy się na scenie? Przekonajcie się sami! Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie TV PULS.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Dlaczego nie słychać w piosenkach Sławomira jego żony ona w ogóle umie śpiewać?

    01.08.2021 19:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×