Wielkanoc gwiazd 2021. Katarzyna Cichopek, Małgorzata Socha, Marcelina Zawadzka za granicą. Andrzej Piaseczny z mamą. Jak znani spędzają święta wielkanocne?

Święta wielkanocne, ze względu na pandemię COVID-19, znowu przyszło nam spędzać inaczej niż zwykle. Wiele gwiazd wyjechało w tym roku za granicę. Wśród nich jest m.in. Katarzyna Cichopek, Małgorzata Socha oraz małżeństwo Dowborów. Zobaczcie, jak znani spędzają tegoroczne święta wielkanocne.

Multimedia

Wielkanoc gwiazd 2021. Jak znani spędzają święta wielkanocne?

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tym razem Wielkanoc jest inna. Przez pandemię koronawirusa wielu z nas zdecydowało się pozostać w domach i nie odwiedzać najbliższych. W ostatnich dniach przed Wielkanocą tłumy podróżnych tłoczyły się za to na lotniku Chopina w Warszawie. Wśród nich było wiele gwiazd i celebrytow, którzy zdecydowali się wyjechać z kraju i spędzić tegoroczne święta za granicą.

Były zapaśnik, tancerka i autorka książek. Kim są gwiazdy Telewizji Polskiej? Zobacz więcej

Katarzyna Cichopek święta wielkanocne spędza w Dominikanie, Katarzyna Warnke na Zanzibarze, a Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wypoczywają na Fuerteventurze. Za granicą przebywa także Małgorzata Socha oraz Marcelina Zawadzka.

Święta w Polsce w wąskim gronie spędza za to Joanna Przetakiewicz oraz Andrzej Piaseczny. Kto jeszcze? Zobaczcie, czego życzą nam gwiazdy i jak spędzają święta wielkanocne w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • P (gość)

    a cieplak anżej dopiero był taki umierający...kaska na konto wpłynęła to i anżej wyzdrowiał. michal piróg pewnie się cieszy na rodzinne święta, z mamciom anżeja.

    04.04.2021 14:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×