wielkanoc w tv

Program TV na Wielkanoc 2019. Co obejrzeć w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek w telewizji? [HITY DNIA]

Oto nasz program telewizyjny na Wielkanoc 2019. Co obejrzeć w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek w telewizji? Przygotowaliśmy przegląd najważniejszych pozycji programowych na świąteczne dni. W święta wielkanocne nie zabraknie nowych odcinkow Waszych ulubionych seriali. Będą też świąteczne odcinki programów rozrywkowych m.in. "Jaka to melodia" i "anatorium miłości". Tradycyjnie w święta wielkanocne będziemy mogli też obejrzeć pilotażowy odcinek nowej edycji "Rolnik szuka żony". Jakie filmy znalazły się w ramówkach stacji telewizyjnych na Wielkanoc 2019? Sprawdź nasz program tv na święta wielkanocne 2019. Dowiedz się, co leci w tv w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek!

19.04.2019Program tv

Program tv na Niedzielę Wielkanocną, 21.04.2019. Co obejrzeć w Wielkanoc 2019 w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na Niedzielę Wielkanocną - sprawdź, co będzie można obejrzeć 21 kwietnia w telewizji. W pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych m.in. finał "Dance, Dance, Dance" i ćwierćfinał programu "MasterChef Junior". W tv także świąteczne odcinki popularnych teleturniejów: "Jaka to melodia" i "Familiada". W Niedzielę Wielkanocną znowu spotkamy się z kuracjuszami z "Sanatorium miłości". Co obejrzeć w Wielkanoc 2019 w TV? Sprawdź nasz program telewizyjny na 21 kwietnia!

19.04.2019Program tv

Program TV na Wielkanoc 2019. Co obejrzeć w Wielką Sobotę, 20.04.2019 w telewizji? [HITY DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Program TV na Wielkanoc w Telemagazynie! Co obejrzeć w Wielką Sobotę w telewizji? Do zobaczenia będzie m.in. świąteczny odcinek "Sanatorium miłości" oraz kolejna odsłona "Twoja twarz brzmi znajomo". W Wielką Sobotę w TV zobaczymy również m.in. "Pretty Woman", "Zimowa opowieść", "Zielona mila" i coś dla dzieci - "Vaiana: Skarb oceanu". Sprawdź program TV na Wielką Sobotę, 20.04.2019!

17.04.2019Program TV

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×