Wielki final "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" 9.11.2013 [ZDJĘCIA]

Już w sobotę 9.11.2013 Wielki Finał "Fat Killers: Zabójcy tłuszczu". Ich metamorfozy Was zaskoczą - w sumie zrzucili 355 kilogramów!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "FAT KILLERS. ZABOJCY TŁUSZCZU": TRENING W KAZIMIERZU DOLNYM [WIDEO+ZDJĘCIA] "FAT KILLERS. ZABÓJCY TŁUSZCZU" 19.10.2013 - TRENING NA PLAŻY

Już jutro Wielki Finał "Fat Killers: Zabójcy tłuszczu". Szóstka bohaterów podjęła się chyba najtrudniejszego zadania w swoim życiu - walki ze swoim największym wrogiem, czyli otyłością!

I to w określonym czasie - 8 miesięcy! W przeciągu tego okresu musieli zmierzyć się z samym sobą, ze swoimi słabościami, kompleksami, z codziennym życiem. Jaki jest efekt? Piorunujący! Wielka Gala "Fat Killers" już jutro! Odkryjemy wszystkie karty!

CZYTAJ TAKŻE: "FAT KILLERS": TRENING Z KRZYSZTOFEM 'DIABLO' WŁODARCZYKIEM [WIDEO+ZDJĘCIA] "FAT KILLERS'. 16-LETNIA NATALIA ZRZUCIŁA JUŻ 46 KG! [ZDJĘCIA]

W sobotnim 10. ostatnim już odcinku "Fat Killers" uczestnicy na wielkiej Gali zaprezentują efekty swojej ośmiomiesięcznej walki z kilogramami. Wszyscy przeszli długą drogę i dziś każdy może pochwalić się spektakularną metamorfozą. Dla niektórych to nie koniec procesu odchudzania, ale i tak mają się czym pochwalić. Natalia schudła 42 kilogramy, Bożenna 33 kg. Ważąca na początku programu 112 kg. Małgosia pozbyła się 46 kg, Grzegorz schudł 63 kg, a Agnieszka kilogramów 59. Marek, który z wagą 248 kilogramów dołączył do programu miesiąc później niż pozostali, dziś może pochwalić się aż 112 kilogramowym spadkiem wagi.

Gośćmi specjalnymi Gali, ze specjalną misją do wykonania, będą m.in. Łukasz i Paweł Golcowie, Robert Kudelski i Kajetan Kajetanowicz (polski kierowca rajdowy, czterokrotny rajdowy mistrz Polski oraz trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski).

W odcinku oprócz Gali zobaczycie podsumowanie ostatnich 8 miesięcy życia naszych bohaterów, a także będziecie świadkami tego, jak spełniane są ich marzenia.

Jakie marzenia? Więcej już w sobotę 9.11.2013 o godz. 17:45 w Polsacie!

Będzie się działo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×