Wielki finał "Przygarnij mnie" 31 maja w TVP2. Uczestnicy zatańczą poloneza

To już finał rywalizacji, choć zabawa, nauka i radość z posiadania adoptowanego psiaka nie kończy się wraz z programem. Uczestnicy postanowili uczcić ostatni odcinek „Przygarnij mnie” i z tej okazji przygotowali specjalny pokaz.

Multimedia

W wielkim finale "Przygarnij mnie" uczestnicy zatańczą poloneza, a towarzyszyć im będą oczywiście czworonożni przyjaciele. Będzie podniośle i odświętnie. Następnie duety pies-opiekun zmierzą się z przeszkodą, która na wcześniejszych etapach rywalizacji okazała się dla nich największym wyzwaniem. Uczestnicy opowiedzą także, jak zmieniło się ich życie po przygarnięciu psa ze schroniska i o tym, jak zmieniły się same psy. Nie zabraknie wspomnień i wzruszeń. W dogrywce wezmą udział te duety, które od pierwszego odcinka zgromadziły na swoim kącie najwięcej punktów. Przed nimi tor agility, czyli koło, tunele, stacjonaty i pachołki. Będzie liczył się czas. Jak wzorcowo pokonać tor, pokaże zawodowiec: mistrzyni świata agility, Nina Bekasiewicz i jej pies Eyt. Na deser to, na co wszyscy czekają, czyli werdykt. Kto wygra program? Który pies nauczył się najwięcej, który najbardziej przywiązał się do nowego opiekuna? Która para stworzyła najbardziej zgrany duet i nawiązała najsilniejszą więź? To wszystko podsumuje jury.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYGARNIJ MNIE". ZOBACZ NIEEMITOWANY FRAGMENT Z MARCELINĄ ZAWADZKĄ [WIDEO] MARZENA ROGALSKA NAŚLADUJE UCZESTNIKA "PRZYGARNIJ MNIE" [WIDEO]

„Przygarnij mnie” to nowatorski cykl TVP2, w którym widzowie śledzą losy 7 psów ze schroniska, które znalazły swą przystań i miłość w domach uczestników programu. W rolach pierwszoplanowych występują duety: Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Lejla (3 lata), Agnieszka Włodarczyk i Tosia (6 lat), Dawid Zawadzki i Brego (1,5 roku), Marcelina Zawadzka i Abi (5 lat), Kamil Nosel i Dżunior (1 rok), Rafał Mroczek i Lizak (1 rok), Leszek Stanek i Lord Vader (6 miesięcy). Ich postępy w budowaniu więzi i wspólnej nauce poprzez zabawę oceniać będą: Olga Frycz, Michał Olszański oraz Sylwester Wardęga. Program prowadzi: Marzena Rogalska.

Telewizyjny cykl „Przygarnij mnie” to zarazem integralna część szeroko zakrojonej kampanii na rzecz odpowiedzialnej adopcji bezdomnych zwierząt i propagowania wiedzy nt. zasad prawidłowej opieki nad czwornogimi domownikami. A wszystko to w przyjaznej i atrakcyjnej formule, która dowiedzie, że pies adoptowany ze schroniska może stać się wspaniałym członkiem rodziny na długie lata, wnosząc mnóstwo radości do życia każdego, kto zechce zapewnić mu dom!

Finał "Przygarnij mnie" w TVP2 w niedzielę, 31.05.2015, godz. 19:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×