Wielki Mecz 2018. TVN i WOŚP przygotowują się do piłkarskiego starcia! Kiedy i gdzie oglądać? [TRANSMISJA TV]

W niedzielę, 9 września na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie po raz kolejny spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ich czele staną Grzegorz Kajdanowicz i Jurek Owsiak, a gospodarzami imprezy będą Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer.

Multimedia

Wielki Mecz 2018 - TVN vs WOŚP - w niedzielę, 9.09.2018 o godz. 17:00 w TVN! - sprawdź program TV

Tegoroczna edycja Wielkiego Meczu wesprze zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W barwach TVN zagrają m.in. Jarosław Bieniuk, Mateusz Gessler, Robert Kantereit, Tomasz Karolak, Piotr Kraśko, Antoni Królikowski, Marcin Meller, Tomasz Sianecki, Andrzej Sołtysik oraz bracia Tomek i Marek Szczepanikowie z grupy Pectus. Ich trenerem jest Radosław Majdan – wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin, reprezentant Polski w piłce nożnej.

Gwiazdy na prezentacji jesiennej oferty programowej TVN. Kogo zabrakło? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku będą reprezentować m.in. Krzysztof Zalewski, Igor Herbut, Robert Biedroń, Sebastian Mila, Dawid Błaszczykowski, Izu Ugonoh, Tomasz "Titus" Pukacki i Mariusz Czerkawski. Honorowym trenerem drużyny WOŚP jest Włodzimierz Lubański – reprezentant Polski w piłce nożnej, olimpijczyk i trener. Przygotowaniem fizycznym zawodników zajmuje się zespół trenerski ze szkółki Diamonds Academy.

Bilety na Wielki Mecz można nabyć w serwisie e-bilet.pl w cenie 20 zł. W ofercie są również bilety VIP (140 zł), które nie tylko wspierają charytatywny cel tego wyjątkowego wydarzenia, ale również gwarantują piłkarskie emocje w luksusowym wydaniu (oglądanie meczu z najbardziej prestiżowego miejsca stadionu, rozrywka w towarzystwie największych polskich gwiazd oraz napoje i przekąski).

Wielki Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Od godziny 13:00 na błoniach warszawskiego stadionu przy Łazienkowskiej na kibiców czekać będzie wiele atrakcji związanych z wydarzeniem. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN.

Zobacz galerię

Tak było w zeszłym roku, jak będzie teraz?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×