Wielki Mecz 2019. Drużyny TVN i WOŚP trenują prze Wielkim Meczem! Na murawie Owsiak, Stuhr, Gessleri inni!

Jurek Owsiak i Maciej Stuhr są w doskonałej formie piłkarskiej! Obaj zagrają w barwach WOŚP. Kto jest w drużynie TVN? Zobacz jak wyglądał trening przed Wielkim Meczem 2019 TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

Multimedia

Wielki Mecz 2019 - TVN vs. WOŚP

Dwie drużyny, prawdziwe emocje oraz szczytny cel – już po raz trzeci TVN stanie w piłkarskie szranki z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Mecz odbędzie się w niedzielę, 8 września na stadionie Legii Warszawa. Drużyny poprowadzą: Grzegorz Kajdanowicz (TVN) i Jurek Owsiak (WOŚP). Pieniądze zebrane w czasie meczu zostaną przeznaczone za zakup karetki dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych.

TVN i WOŚP w kolejnej piłkarskiej rywalizacji! Kiedy mecz?Zobacz więcej

W barwach TVN zagrają m.in. Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki oraz Łukasz Jedliński. W składzie znajdzie się także cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus. Z kolei Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku reprezentować będą m.in. Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski oraz Artur Pochwała z grupy "Nocny Kochanek", Rafał Karwot (wokalista Tabu), Michał Jelonek (Hunter), Przemysław Grabowski, czyli Zenek z formacji Kabanos oraz piłkarze: Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny.

Wielki Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Od godziny 13:00 na błoniach warszawskiego stadionu przy Łazienkowskiej na kibiców czekać będzie wiele atrakcji związanych z wydarzeniem. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN.

TVN i WOŚP zmierzyli się na boisku! Kto wygrał? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/-news

Komentarze

Skomentuj
  • Paweł (gość)

    Złodzieje na boisku,ludzie którzy się zeszmacili lub w przyszłości się zeszmacą połowa dochodu z meczu zasili ich portfele>Hej złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    22.08.2019 00:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×