wielki test o internecie w tv

Przeczytaj także:

"Rolnik szuka żony 2". Tak mieszkają Anna i Grzegorz Bardowscy! Stylowa biała cegła i wielkie małżeńskie łoże w posiadłości rolników

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dzięki udziałowi w show TVP, para zakochała się w sobie i dziś wraz ze swoimi dziećmi tworzą zgodną i szczęśliwą rodzinę. Ulubieńcy telewidzów chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jak urządziło się małżeństwo rolników. Wnętrza ich posiadłości zdecydowanie robią wrażenie!

28.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Anna i Grzegorz Bardowscy świętują 6. rocznicę ślubu! Para opublikowała przepiękną rodzinną fotografię

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Para rolników z miejsca zapałała do siebie ogromnym uczuciem i jakiś czas po zakończeniu programu, zakochani postanowili się pobrać. Teraz świętują swoją 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowili opublikować w swoich mediach społecznościowych piękną rodzinną fotografię.

16.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marlena pokazała chłopaka! Kandydatka Seweryna znalazła nową miłość!

Marlena Bazylczuk szukała miłości w 6. edycji "Rolnik szuka żony", ale w programie szczęście się do niej nie uśmiechnęło. Po ostrej kłótni z Sewerynem i świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" słuch po niej zaginął. W 2020 roku znowu zrobiło się o niej głośno. To wszystko za sprawą nowego chłopaka. Kim jest Błażej Bieganek, ukochany Marleny z "Rolnik szuka żony"?

01.02.2020Rolnik szuka żony

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×