"Wielki test wiedzy ekonomicznej" w TVP1 3.02.2014

Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Robert i Monika Gawlińscy, Jacek Braciak - to tylko niektórzy z uczestników Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej w TVP1.

Multimedia

Program realizowany po raz trzeci przez Telewizję Polską i Narodowy Bank Polski, już w najbliższy poniedziałek, 3 lutego, o godz. 20:25.

W warszawskim studiu telewizyjnym, razem z widzami, Pauliną Chylewską i Maciejem Orłosiem, swoją wiedzę ekonomiczną sprawdzą m.in.: Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Julia Wróblewska, Krzysztof Hanke, Magdalena Fularczyk, Bożena Stachura, Olena Leonenko, Sławomira Łozińska, Jacek Braciak. Natomiast w Lublinie uczestników testu będzie wspierał Radek Brzózka.

W przerwach między rundami dobry nastrój zapewnią Rafał Rutkowski i Golec uOrkiestra. Widzowie Jedynki mieli szansę przygotować się do testu oglądając mini serial "Spokojnie, to tylko ekonomia!". W ostatnim odcinku - 1 lutego, o godz. 20:15 - Krzyś urządza w swoim mieszkaniu kolejne spotkanie Koła Miłośników Wiedzy Ekonomicznej, na które zaprasza Prezesa NBP prof. Marka Belkę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×