"Wielki Test z Historii. 25 lat wolności" 3 listopada w TVP1

Już w poniedziałek, 3 listopada 2014 r. w TVP1 odbędzie się "Wielki Test z Historii". Na pytania dotyczące wydarzeń z ostatnich 25 lat odpowiadać będą m.in. aktorzy, dziennikarze i wokaliści.

Multimedia

Wielki Test o historii. 25 lat wolności" w poniedziałek 3 listopada o godz. 20:25 w TVP1!

"Wielki Test z Historii. 25 lat wolności" poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś. W studiu TVP test rozwiązywać będą duety złożone z artystów, dziennikarzy i sportowców.

Pojawią się m.in. Tomasz Stockinger, Teresa Lipowska, Karol Strasburger, Shazza, Tadeusz Drozda, Robert Janowski, Magda Masny, Wojciech Pijanowski, Janusz Zaorski, Maria Szabłowska, Ania Wyszkoni, Mariusz Kałamaga, Przemysław Babiarz, Otylia Jędrzejczak, Piotr Kraśko, Jacek Karnowski i Michał Karnowski.

Wygraną w wysokości 30 tys. zł zwycięzcy przeznaczą na wskazany przez siebie cel charytatywny. Podczas programu wystąpią Elektryczne Gitary oraz Tymon Tymański.

Komentarze

Skomentuj
  • gaa

    Ja tam od 25 lat jestem zestresowana i każdego dnia nie wiem, czy nie wylądują pod mostem. Czy to ma być ta wolność? Jakoś w tej komunie pomimo, że nie było szynki, pomarańcze były tylko w święta, a papier toaletowy był luksusem to szłam spać spokojna.

    01.11.2014 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×