"Wielki test z historii. Od niepodległości do niepodległości" 22 czerwca w TVP1 [WIDEO]

Tym razem TVP1 zaprasza do rozwiązania testu z historii. Program został przygotowany wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej z okazji jego 15-lecia.

Multimedia

Wielki test z historii. Od niepodległości do niepodległości to widowisko przygotowane przez TVP1 wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej. Tym razem pytania testowe poświęcone będą najnowszej historii Polski od momentu odzyskania niepodległości w 1918 r. do wolności, która wróciła do nas w 1989 r.

Bezpośrednim powodem podjęcia tego wspólnego przedsięwzięcia jest 15-lecie IPN. Zaproszeni do studia goście będą odpowiadać na pytania dotyczące współczesnej historii. Widzowie będą mogli również sprawdzić swoją wiedzę uczestnicząc w teście internetowym. Nie zabraknie też historycznych ciekawostek i niespodzianek.

Zwycięski duet gwiazd przeznaczy główną nagrodę 30 tys. zł na szczytny cel. W studiu Telewizji Polskiej spotkają się m.in. Dominika Ostałowska, Mieczysław Hryniewicz, Hanna Kotkowska - Bareja, Agnieszka Romaszewska, Karol Strasburger, Marcin Rogacewicz, Katarzyna Kwiatkowska i Ada Fijał. W części rozrywkowej wystąpią zespołyTilt i Sztywny Pal Azji. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×