"Wielkie kłamstewka" - 3. sezon powstanie? David E. Kelley zdradza, czy zamierza kontynuować hitową produkcję HBO!

"Wielkie kłamstewka" doczekały się 2. sezonu, mimo że produkcja HBO miała być jednosezonową, zamkniętą historią. Czy po ewentualnym sukcesie nowej odsłony twórcy zdecydują się stworzyć 3. sezon "Wielkich kłamstewek"? Showrunner serialu zdradził, jakie są na to szanse.

Multimedia

Premiera 2. sezonu „Wielkich kłamstewek” już 10 czerwca w HBO i HBO GO.

“Wielkie kłamstewka” - miniserial HBO na podstawie powieści Liane Moriarty doczekał się się 2. sezonu, mimo że książkowe wątki zostały wyczerpane w jego pierwszej odsłonie. Na fali ogromnego sukcesu, uznania widzów i krytyków stacja HBO zdecydowała jednak o kontynuacji historii matek z kalifornijskiego miasteczka Monterey. Do znakomitej obsady serialu dołączyła w 2. sezonie Meryl Streep. Aktorka wcieliła się w teściową Celeste, którą gra Nicole Kidman. To też dzięki niej Streep pojawi się w produkcji.

Premiera 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" odbyła się 10 czerwca na HBO GO. Czy po ewentualnym sukcesie nowej odsłony twórcy zdecydują się stworzyć 3. sezon "Wielkich kłamstewek"? Showrunner serialu zdradził, jakie są na to szanse.

Pisaliśmy 2. sezon tak, jakby to był koniec - powiedział David E. Kelley.

2. sezon "Wielkich kłamstewek" trzyma poziom, choć są pewne mankamenty. Czy kontynuacja serialu była potrzebna? Zobacz więcej

Kontynuacji "Wielkich kłamstewek" nie możemy być więc pewni, ale podobna sytuacja miała miejsce po premierze 1. sezonu. Wtedy również producent i reżyser produkcji Jean-Marc Vallée zapewniał, że serial HBO to dla niego jednorazowa sprawa. Sukces komercyjny, zaskakujący wzrost oglądalności aż o 64% od momentu premiery, doskonałe recenzje, uznanie widzów oraz szereg nagród w tym cztery Złote Globy i osiem nagród Emmy — to wszystko sprawiło, że stacja HBO postanowiła jednak dopowiedzieć historię w 2. sezonie.

Zobacz galerię

O 2. sezonie "Wielkich kłamstewek":

W spokojnym nadmorskim miasteczku Monterey w Kalifornii, wszystko wydaje się być takie samo. Matki nadal są kochające, mężowie wspierający, dzieci pozostają urocze, a domy są niezmiennie piękne. Noc szkolnej zbiórki zmieniła jednak wszystko. Stworzyła społeczność zwaną „Monterey Five”. Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman), Jane (Shailene Woodley), Renata (Laura Dern) i Bonnie (Zoë Kravitz) stają się sobie bliskie, aby pozbierać na nowo fragmenty zrujnowanego życia. Stworzony przez Davida E. Kelley’ego (serial Ally McBeal) serial oparty na powieści autorstwa popularnej Liane Moriarty powraca w siedmioodcinkowym drugim sezonie. Bada on naturę kłamstw, trwałość przyjaźni, kruchość małżeństwa i wyzwania rodzicielstwa.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×