"Wielkie kłamstewka". Drugi sezon to nie wszystko? Nicole Kidman mówi o kolejnej odsłonie hitowego serialu HBO! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wielkie kłamstewka" to ubiegłorocznym hit HBO. Początkowo serial miał być jednorazową, zamkniętą historią, ale na fali ogromnego sukcesu stacja zdecydowała się kontynuować opowieść o matkach wiodących pozornie idealne życie w Monterey. Czy powstaną kolejne sezonu "Wielkich kłamstewek"? Sprawdźcie, co zdradziła Nicole Kidman, czyli serialowa Celeste Wright.

Multimedia

Siedmioodcinkowy miniserial "Wielkie kłamstewka" okazał się wielkim sukcesem stacji HBO.Produkcja oparta na bestsellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule to historia o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziana oczami trzech kobiet. W spokojnym, nadmorskim miasteczku pełnym ukrytych konfliktów i pilnie strzeżonych tajemnic dochodzi do tragedii, co uruchamia lawinę podejrzeń i spekulacji. Pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, które pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

"Wielkie kłamstewka" miały być jednorazową, zamkniętą historią, ale produkcja z Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Laurą Dern, Zoe Kravitz i Shailene Woodley w rolach głównych doczeka się 2. sezonu. Kluczowy wpływ na fabułę i zachowanie bohaterek w nowych odcinkach będzie mieć śmierć Perry'ego Wrighta (Alexander Skarsgård) z finału 1. sezonu "Wielkich kłamstewek". Po tym traumatycznym wydarzeniu Jane (Shailene Woodley) będzie próbowała rozpocząć nowe życie dla siebie i Ziggiego. Śmierć Perry'ego wpłynie również na Bonnie (Zoë Kravitz), która będzie zmuszona stawić czoła demonom przeszłości.

O czym będzie nowa odsłona hitowego serialu HBO? Jak potoczą się losy matek z Monterey? [SPOILERY]Zobacz więcej

Premiera drugiego sezonu "Wielkich kłamstewek" odbędzie się w 2019 roku. Nicole Kidman, czyli serialowa Celeste Wright w jednym z najnowszych wywiadów została zapytana o to, czy produkcja rozważa realizację kolejnych sezonów. Wiele zależy oczywiście od wyników oglądalności, jeżeli jednak "Wielkie kłamstewka" wciąż będą święcić triumfy, to Nicole Kidman wyraziła zainteresowanie dalszą pracą na planie "Wielkich kłamstewek".

Wydaje mi się, że ciężko byłoby zebrać znowu całą ekipę razem. Ale oczywiście chcielibyśmy to zrobić - powiedziała Nicole Kidman.

Zobacz galerię

Źródło: Asociated Press/-xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×