"Wielkie kłamstewka" sezon 2. Data premiery i nowe zdjęcia z planu! Co wydarzy się w Monterey?

"Wielkie kłamstewka" powracają! Prace nad 2. sezonem już się zakończyły i wiadomo, kiedy znowu będziemy mogli oglądać hit HBO. Opublikowano także nowe zdjęcia z 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". Co się wydarzy?

Multimedia

"Wielkie kłamstewka" to serial oparty na na książce Liane Moriarty, którego premiera miała miejsce w styczniu 2017 roku. Serial z Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Laurą Dern, Zoe Kravitz i Shailene Woodley w rolach głównych okazał się hitem, dlatego postanowiono kontynuować historię kobiet mieszkających w Monterey, w Kalifornii.

Te seriale powrócą w 2019 roku! Na które czekacie najbardziej? [DATY PREMIER+GALERIA]Zobacz więcej

Drugi sezon serialu "Wielkie kłamstewka" będzie bazował na śmierci Perry'ego Wrighta (Alexander Skarsgård), do której doszło w finale 1. sezonu. Pojawi się nowa bohaterka - Mary Louise Wright - teściowa Celeste (Nicole Kidman), w którą wciela się Meryl Streep. Kobieta będzie chciała dowiedzieć się, jaka tak naprawdę była przyczyna śmierci jej syna.

Na jednym z nowych zdjęć widzimy wszystkie bohaterki - Madeline (Reese Witherspoon), Jane (Shailene Woodley), Bonnie (Zoë Kravitz), Celeste i Renatę (Laura Dern), które spotykają się w szkole ich dzieci. Być może omawiają sprawę zabicia Perry'ego oraz sekretu, który skrywa Jane. Wygląda też na to, że Renata całkiem zasymiluje się z pozostałymi mieszkankami Monterey. Jaki będzie tego finał?

Drugi sezon to nie wszystko? Nicole Kidman mówi o kolejnej odsłonie hitowego serialu HBO! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

HBO oficjalnie ogłosiło już, że premiera 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" odbędzie się w czerwcu 2019 r. Dokładna data nie jest jednak znana. Czekacie?

Zobacz galerię

Źródło: Asociated Press/-xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×