"Wielkie kłamstewka" sezon 2. Meryl Streep gwiazdorzyła na planie? Shailene Woodley zdradza, jak było!

Meryl Streep dołączyła do obsady "Wielkich kłamstewek" w 2. sezonie. Czy aktorka gwiazdorzyła na planie? Opowiedziała o tym grająca jedną z głównych bohaterek Shailene Woodley.

Multimedia

"Wielkie kłamstewka" sezon 2. odcinek 1. w nocy z niedzieli, 9.06.2019 na poniedziałek, 10.06.2019 o godz. 3:00 w HBO i HBO GO! - sprawdź program tv

Meryl Streep zagrała w drugim sezonie serialu "Wielkie kłamstewka", który startuje 9 czerwca w HBO i HBO GO. O współpracy z aktorką opowiedziała Shailene Woodley, wcielająca się w jedną z głównych postaci. - Meryl dba o to, aby wszystko było neutralne. Żeby wszyscy byli sobie równi - wyznała. - Jest zestresowana tak samo jak wszyscy - dodała.

Meryl Streep zagrała w 2. sezonie dzięki Nicole Kidman!Zobacz więcej

Twórcą i scenarzystą "Wielkich kłamstewek" jest David E. Kelley ("Ally McBeal"). Historia jest wspólnym dziełem Davida E. Kelleya i Liane Moriarty, na podstawie powieści Liane Moriarty. Drugi sezon wyreżyserowała Andrea Arnold ("American Honey"). Producentami wykonawczymi są Nicole Kidman, Reese Witherspoon, David E. Kelley, Andrea Arnold, Jean-Marc Vallée, Bruna Papandrea, Per Saari, Gregg Fienberg, Nathan Ross i Liane Moriarty. Nowy sezon liczy siedem odcinków.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×