"Wielkie kłamstewka" sezon 2. Meryl Streep zagrała w serialu HBO dzięki Nicole Kidman!

"Wielkie kłamstewka" wracają z 2. sezonem. Do znakomitej obsady serialu dołączyła Meryl Streep. Aktorka wcieli się w teściową Celeste, którą gra Nicole Kidman. To też dzięki niej Streep pojawi się w produkcji. Dlaczego?

Multimedia

"Wielkie kłamstewka" sezon 2. od poniedziałku, 10.06.2019 r. w HBO i HBO GO! - sprawdź program tv

Bohterki z Monterrey powracają i będą musiały zmierzyć się z przeszłością w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". Do Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laury Dern i Zoë Kravitz dołączyła Meryl Streep, która zagra teściową Celeste (Nicole Kidman), chcącą wyjaśnić okoliczności śmierci swojego syna, Perry'ego (Alexander Skarsgard).

Zwiastun i data premiery nowych odcinków! Prawda o śmierci Perry'ego wyjdzie na jaw?Zobacz więcej

Okazuje się, że obecność Meryl Streep w serialu zawdzięczamy Nicole Kidman! Liane Moriarty - autorka książki, na podstawie której powstał serial, przyznała, że była w połowie pisani 2. sezonu, kiedy pomyślała, że to właśnie Streep powinna zagrać Mary Louise Wright. "Powiedziałam to producentom, a oni zaczęli się ze mnie śmiać" - zdradziła Moriarty. "Później stwierdzili, że to w sumie nie jest niemożliwe, bo Nicole i Meryl przyjaźnią się - dodała. Udało się! Kidman namówiła Streep!

Twórcą i scenarzystą Wielkich kłamstewek jest David E. Kelley (Ally McBeal). Historia jest wspólnym dziełem Davida E. Kelleya i Liane Moriarty, na podstawie powieści Liane Moriarty. Drugi sezon wyreżyserowała Andrea Arnold (American Honey). Producentami wykonawczymi są Nicole Kidman, Reese Witherspoon, David E. Kelley, Andrea Arnold, Jean-Marc Vallée, Bruna Papandrea, Per Saari, Gregg Fienberg, Nathan Ross i Liane Moriarty. Nowy sezon ma w sumie siedem odcinków.

Drugi sezon to nie wszystko? Nicole Kidman mówi o kolejnej odsłonie hitowego serialu HBO! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×