"Wielkie kłamstewka" sezon 2. Nicole Kidman zdradziła datę premiery nowego sezonu?! Co powiedziała?

W najnowszym wywiadzie Nicole Kidman zdradziła, kiedy możemy oczekiwać nowego sezonu serialu "Wielkie kłamstewka"! Co dokładnie powiedziała aktorka? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Wielkie kłamstewka" to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali, które wrócą w 2019 r. Miał on się zakończyć na pierwszym sezonie, który był oparty na na książce Liane Moriarty, ale zainteresowanie nim było na tyle duże, że powstała kontynuacja.

Te seriale powrócą w 2019 roku! Na które czekacie najbardziej? [DATY PREMIER+GALERIA]Zobacz więcej

Drugi sezon serialu "Wielkie kłamstewka" z Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Laurą Dern, Zoe Kravitz i Shailene Woodley w rolach głównych, będzie pełen dramatyzmu. Kluczowy wpływ na fabułę będzie mieć śmierć Perry'ego Wrighta (Alexander Skarsgård) z finału 1. sezonu. Dodatkowo, pojawi się nowa bohaterka, grana przez Meryl Streep, czyli teściowa Celeste (Nicole Kidman). Kobieta będzie chciała dowiedzieć się, dlaczego jej syn umarł.

Do tej pory nie znaliśmy konkretnej daty premiery drugiego sezonu. Nieco więcej zdradziła Nicole Kidman, która zapytana o datę premiery nowego sezonu "Wielkich kłamstewek" powiedziała:

Myślę, że w czerwcu. Ciągle jesteśmy w trakcie montażu, ale dziękuję za to pytanie, ponieważ bardzo się cieszymy, że widzowie są tym podekscytowani.

Nie jest to jednak oficjalna informacja, ale prawdopodobnie jakoś w połowie roku zobaczymy nowe odcinki "Wielkich kłamstewek".

Drugi sezon to nie wszystko? Nicole Kidman mówi o kolejnej odsłonie hitowego serialu HBO! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×