"Wielkie kłamstewka" sezon 2. Zwiastun i data premiery nowych odcinków serialu HBO. Kiedy poznamy dalsze losy matek z Monterrey?

"Wielkie kłamstewka" powrócą z 2. sezonem w czerwcu. HBO wypuściło już zwiastun nowych odcinków. Jak potoczą się dalsze losy matek z Monterrey? Sprawdź datę powrotu i zwiastun 2. sezonu "Wielkich kłamstewek"!

Multimedia

"Wielkie kłamstewka" sezon 2. - premiera w Polsce 10 czerwca 2019 r. na HBO i HBO GO!

Kłamstwo zawsze ma krótkie nogi? Wygląda na to, że matki z Monterrey będą musiały zmierzyć się z przeszłością w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". Bohaterki, w które brawurowo wcielają się: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern i Zoë Kravitz zostaną okrzyknięte "piątką z Monterrey". Czy prawda na temat śmierci Perry'ego (Alexander Skarsgard) wyjdzie na jaw?

Drugi sezon to nie wszystko? Nicole Kidman mówi o kolejnej odsłonie hitowego serialu HBO! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zwiastun 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" zdradza również, że teściowa Celeste - Louise (Meryl Streep) będzie chciała odkryć prawdę o śmierci syna. -Chcę wiedzieć, co stało się tamtej nocy - zapowiada w zwiastunie 2. sezonu pani Wright. Na jednym z nowych zdjęć widzimy wszystkie bohaterki - Madeline (Reese Witherspoon), Jane (Shailene Woodley), Bonnie (Zoë Kravitz), Celeste i Renatę (Laura Dern), które spotykają się w szkole ich dzieci. Być może omawiają sprawę zabicia Perry'ego oraz sekretu, który skrywa Jane. Wygląda też na to, że Renata całkiem zasymiluje się z pozostałymi mieszkankami Monterey. Jaki będzie tego finał?

Twórcą i scenarzystą Wielkich kłamstewek jest David E. Kelley (Ally McBeal). Historia jest wspólnym dziełem Davida E. Kelleya i Liane Moriarty, na podstawie powieści Liane Moriarty. Drugi sezon wyreżyserowała Andrea Arnold (American Honey). Producentami wykonawczymi są Nicole Kidman, Reese Witherspoon, David E. Kelley, Andrea Arnold, Jean-Marc Vallée, Bruna Papandrea, Per Saari, Gregg Fienberg, Nathan Ross i Liane Moriarty. Nowy sezon będzie liczył siedem odcinków. HBO oficjalnie ogłosiło już, że premiera 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" odbędzie się 10 czerwca 2019 r. Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun serialu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×