"Wielkie kłamstewka". Szef HBO otwarty na rozmowy w sprawie kontynuacji. 3. sezon jednak powstanie?

Drugi sezon serialu "Wielkie kłamstewka" dobiegł końca i choć showrunner serialu zdradził jakiś czas temu, że to już koniec historii matek z Monterey, to HBO wciąż jest otwarte na rozmowy z twórcami w sprawie kontynuacji. Czy 3. sezon "Wielkich kłamstewek" jednak powstanie?

Multimedia

Zakończyła się właśnie emisja drugiej serii serialu. Szef programowy HBO podczas spotkania z dziennikarzami na TCA Press Tour stwierdził że do kontynuacji serialu podchodzi na razie dość sceptycznie. Wszystko dlatego, że nie ma oczywistego wątku, który mógłby zostać pociągnięty w 3. sezonie. Będzie jednak otwarty na namowy twórców.

To niezwykła grupa aktorów, producentów, scenarzystów i reżyserów, więc gdyby wszyscy do mnie przyszli i powiedzieli: "Mamy najlepszy pomysł – posłuchaj tego!", to zdecydowanie byłbym na to otwarty – oznajmił Casey Bloys.

3. sezon powstanie? David E. Kelley zdradza, czy zamierza kontynuować hitową produkcję HBO!Zobacz więcej

"Wielkie kłamstewka" z niesamowitą obsadą skradły serca widzów na całym świecie. W drugim sezonie do odtwórczyń głównych ról: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laury Dern i Zoë Kravitz dołączyła Meryl Streep.

Jak zaznacza jednak Bloys, przeszkodą do kontynuacji "Wielkich kłamstewek" mogą okazać się harmonogramy aktorek, które należą do jednych z najbardziej zapracowanych kobiet w Hollywood.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

O 2. sezonie "Wielkich kłamstewek":

W spokojnym nadmorskim miasteczku Monterey w Kalifornii, wszystko wydaje się być takie samo. Matki nadal są kochające, mężowie wspierający, dzieci pozostają urocze, a domy są niezmiennie piękne. Noc szkolnej zbiórki zmieniła jednak wszystko. Stworzyła społeczność zwaną „Monterey Five”. Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman), Jane (Shailene Woodley), Renata (Laura Dern) i Bonnie (Zoë Kravitz) stają się sobie bliskie, aby pozbierać na nowo fragmenty zrujnowanego życia. Stworzony przez Davida E. Kelley’ego (serial Ally McBeal) serial oparty na powieści autorstwa popularnej Liane Moriarty powraca w siedmioodcinkowym drugim sezonie. Bada on naturę kłamstw, trwałość przyjaźni, kruchość małżeństwa i wyzwania rodzicielstwa.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×