"Wielkie kłamstewka". Zdjęcia do 2. sezonu zakończone! Kiedy premiera serialu HBO? [ZDJĘCIA]

Wszyscy fani serialu HBO "Wielkie kłamstewka" czekają na premierę 2. sezonu tej produkcji. Najświeższe wiadomości zza oceanu są takie, że zakończono już zdjęcia do nowych odcinków. Kiedy będzie można je obejrzeć?

Multimedia

Już wkrótce wrócimy do Monterey! Właśnie zakończyły się zdjęcia do 2. sezonu serialu HBO "Wielkie kłamstewka". Na swoich profilach w social mediach poinformowały o tym Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Laura Dern.

"Wielkie kłamstewka". Czy warto obejrzeć nowy miniserial HBO? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Jestem wdzięczna mojej 'wielkokłamstewkowej' rodziny, że mogliśmy razem pracować nad 2. sezonem. Inspirowaliście mnie, wspieraliście, doprowadzaliście do śmiechu (i łez)... wszystko po to, aby 2. sezon był jeszcze bardziej emocjonujący niż poprzedni" - napisała na Instagramie serialowa Madeline, czyli Reese Witherspoon.

Wiadomo, że w nowych odcinkach pojawi się Meryl Streep, która wcieli się w matkę Perry'ego (Alexander Skarsgard’), Mary Louise Wright. "To była piękna przygoda z moimi 5 siostrami z Monterey oraz wspaniałą ekipą. Dziękuję HBO za tę niezwykłą szansę, reżyserce Andrei Arnold za to, że była nieprzejednaną liderką oraz, oczywiście, jedynej i niepowtarzalnej Meryl Streep za to,, że w nas uwierzyła. Kocham Was!" - wyznała Nicole Kidman, czyli Celeste w "Wielkich kłamstewkach".

Premiera siedmiu nowych odcinków serialu HBO ma odbyć się w 2019 r. Konkretna data nie jest jeszcze znana.

Największe serialowe hity to adaptacje książek! Oglądalście i... czytaliście je wszystkie? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Asociated Press/-xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×