"Wielkie kłamstewka". Zoë Kravitz nago na okładce "Rolling Stone"! Aktorka odtwarza zdjęcie swojej mamy Lisy Bonet! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zoë Kravitz to gwiazda najnowszego wydania magazynu "Rolling Stone". Aktorka i piosenkarka postanowiła odtworzyć słynne zdjęcie swojej mamy Lisy Bonet, która trzydzieści lat temu pozowała nago na okładce tego samego pisma. Jak wyszło? Porównajcie!

Multimedia

O Zoë Kravitz znowu jest głośno. Wszystko za sprawą odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Rolling Stone". Aktorka i piosenkarka znana m.in. z serialu HBO "Wielkie kłamstewka" została gwiazdą najnowszego wydania. Na potrzeby sesji zdjęciowej, Zoë Kravitz postanowiła odtworzyć słynną sesję okładkową swojej mamy - Lisy Bonet, która pozowała dla "Rolling Stone" w maju 1988 roku.

Tak właściwie to moja druga okładka – skomentowała sesję dla "Rolling Stone" Zoë Kravit.

Aktorka przypomniała w ten sposób, że kiedy Lisa Bonet pozowała dla "Rolling Stone" była już w drugim miesiącu ciąży z nią. Autorką sesji do najnowszego wydania "Rolling Stone" jest Zoey Grossman.

O czym będzie nowa odsłona hitowego serialu HBO? Jak potoczą się losy matek z Monterey? [SPOILERY]Zobacz więcej

Przypominamy, że Zoë Kravitz to owoc małżeństwa piosenkarza Lenny'ego Kravitza z aktorką Lisą Bornet, z którą rozwiódł się w 1993 roku. Zoë przez długi czas była kojarzona z kinem niezależnym. Przełomem w jej karierze okazał się występ w „X-Men: Pierwsza klasa”. -Zawsze myślałam o sobie jako o aktorce teatralnej lub związanej z kinem niezależnym. Do takich projektów mnie ciągnęło, dlatego założyłam, że takie właśnie propozycje będę otrzymywać. - przyznała w jednym z wywiadów córka Lenny'ego Kravitza.

Rola Bonnie Carlson w hitowym serialu HBO "Wielkie kłamstewka" przyniosła jej nominację do Czarnej Szpuli w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa w filmie telewizyjnym, przyznawanym dorocznie Afroamerykanom.

Okładki Zoë Kravitz i jej mamy Lisy Bonet możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Asociated Press/-xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×