"Wielkie kolędowanie z Polsatem". Kamil Bednarek zachwycił swoim wykonaniem "Gore Gwiazda Jezusowi"! "Tak trzeba śpiewać kolędy!"

Kamil Bednarek zachwycił swoim wykonaniem "Gore Gwiazda Jezusowi" podczas wigilijnego "Wielkiego kolędowania z Polsatem". Internauci nie mogą nachwalić się wokalisty i wskazują, że właśnie tak powinno się śpiewać kolędy.

Multimedia

Kamil Bednarek zachwycił kolędą

Kamil Bednarek był jedną z gwiazd, zaproszonych do "Wielkiego kolędowania z Polsatem" w zabytkowym kościele pokamedulskim w Warszawie, które można było oglądać w wigilię w Polsacie. Jego wykonanie kolędy "Gore Gwiazda Jezusowi" stało się hitem w sieci. Na profilu Polsatu w mediach społecznościowych wideo ma ponad 200 tysięcy wyświetleń!

Kamil Bednarek i pozostali Trenerzy chcą pomóc Mai Kapłon. W jaki sposób zbierają pieniądze na jej leczenie?Zobacz więcej

Internauci zaznaczają, że sposób, w jaki Kamil zaśpiewał kolędę był wyjątkowy. Wokalista emanował radością i energią, zachęcił obecnych w kościele do klaskania, a w końcu sam do nich wyszedł. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, komplementujących zachowanie i występ Bednarka:

Przepięknie!!! W cudowny sposób wyrażona radość z narodzin Zbawiciela!! Nie słyszałam i nie widziałam piękniejszego wykonania.brawo Kamil!

Nigdy nie słyszałam tak wspaniałego wykonania. Pięknie Kamil Bednarek

I tak się śpiewa kolędy !🙂🙂🙂 A nie jakieś miałczenie. Brawo Panie Kamilu

W koncu to dzien radosci i tak zostalo to przekazane.....❤️

Oprócz Bednarka, kolędy zaśpiewali także m.in. Justyna Steczkowska, bracia Golec, Irena Santor, Edyta Bartosiewicz, Krzysztof Cugowski i Roksana Węgiel.

Widzowie oburzeni zachowaniem Kamila Bednarka w finale show. Co stało się z Trenerem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Majchrowska Zofia (gość)

  Super wykonanie. Wreszcie kolęda nie smęcona, ale wykonana z radością z powodu narodzin Chrystusa. Dobrze byłoby również, gdyby pieśni Wielkanocne były także śpiewane radośniej, jako związane ze martwychwstaniem Pana, więc także wydarzenie radosne. Co do kolędy, to brawo Kamil

  09.01.2020 16:39
 • anka (gość)

  Kamil to przesympatyczny młody wokalista, pełen pozytywnej energii ... oby takich wokalistów było więcej na polskiej scenie muzycznej.

  29.12.2019 23:06
 • Marta (gość)

  Mega wykonanie , podszedl do tego na luzie i wyszlo super ;)

  29.12.2019 21:34
 • Aga (gość)

  Cudnie🥰

  28.12.2019 15:50
 • Anna Jarek (gość)

  Kamil Bednarek Wielkie Kolędowanie w Polsacie”.

  28.12.2019 14:50
 • Anna Jarek (gość)

  Kamil Bednarek Wielkie kolędowanie z Polsatem

  28.12.2019 14:49
 • Andzia (gość)

  Pięknie, po prostu pięknie, brawo Kamil!!!

  27.12.2019 13:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×