"Wielkie rodziny". Codzienne życie rodzin wielodzietnych w dokumentalnej serii TVP. Kiedy premiera?

Wiosną na antenie TVP Dokument oraz TVP1 będzie można oglądać serię filmów dokumentalnych o codziennym życiu czterech rodzin wielodzietnych. Premierę serialu "Wielkie rodziny" w reżyserii Grzegorza Szczepaniaka zaplanowano na marzec.

Multimedia

"Wielkie rodziny" - premiera w poniedziałek, 15 marca, o godz. 20.10 na antenie TVP Dokument

Powtórka: we wtorek, 16 marca, o godz. 21.00 na antenie TVP1

"Wielkie rodziny" to seria filmów dokumentalnych o czterech rodzinach trochę liczniejszych niż inne. Pochodzą z czterech miast Polski: Lublina, Warszawy, Zawadki Rymanowskiej i podbydgoskiego Żołędowa. Dzielą je kilometry, a łączy nieprzeciętne podejście do życia i rodzicielstwa. Filmy pokazują zwykłe życie rodzin wielodzietnych, kiedy przygotowania do wakacji wymagają militarnej precyzji, zakupy ubrań nie lada kompromisów, a posiłki przypominają godziny szczytu w restauracji.

Znana data premiery 3. sezonu hitowego serialu TVP! Co wydarzy się w nowych odcinkach historii rodu Winnych?Zobacz więcej

Jak wygląda funkcjonowanie takiej rodziny, co ją motywuje i daje siły do działania? Na te i wiele innych pytań stara się odpowiedzieć w ciepły i humorystyczny sposób serial w reżyserii Grzegorza Szczepaniaka. W rolach głównych wystąpią członkowie rodzin: da Cruz, Kacprzyków, Lewockich oraz Twarowskich.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Leo83 (gość)

  Oglądałem pierwszy odcinek i jest to świetny program! Daje dużo pozytywnych emocji i naprawdę milo się go ogląda. Sam mam dwoje dzieci i trzecie w drodze ale na 9 to bym się nie zdecydował, do tego potrzeba odpowiedniego charakteru. A co najważniejsze to jak się patrzy na te dzieci to widać że są szczęśliwe, mogą się ze sobą bawić i rozwijać, a wszystkie jedynaki są po prostu krzywdzone przez swoich rodziców. Teraz w czasach lockdown'ów takie rodziny zawsze będą je lepiej przechodzić niż te 2+1. Polecam!

  16.03.2021 07:55
 • Do Kaja (gość)

  Hawkins powiedział, że musimy eksplorować i kolonizować kosmos i mamy ok 1000 lat, aby to zrobić, bo inaczej ludzie nie przeżyją. Przestrzeń kosmiczna jest nieskończona,a im więcej dzieci tym szybszy ten proces.

  14.03.2021 18:32
 • Mara (gość)

  Czy ich dzieci też są zachwycone?

  08.03.2021 18:48
 • Kaja (gość)

  Przypominam, że ziemia nie jest z gumy. Mam nadzieję, że będą to rodziny z zaadoptowanymi dziećmi. Bądźmy odpowiedzialni. Szczury którym brakuje terenu wstrzymujea prokreacje. Ponoć jesteśmy najmadrzejszymi zwierzętami na ziemi. Ponoc

  07.03.2021 17:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×