"Wielkie rodziny" odcinek 1. Wakacje na dwie grupy i 11 walizek oraz przygotowania ojca czwórki dzieci do walki MMA. Co się wydarzy?

"Wielkie rodziny" to serial dokumentalny, który prezentuje życie niezwykłych ludzi, tworzących rodziny wielodzietne. Przed nami premiera 1. odcinka na antenie TVP Dokument - poznamy w nim bohaterów serii. Oto szczegóły.

Multimedia

"Wielkie rodziny" - premiera w poniedziałek, 15 marca, o godz. 20.10 na antenie TVP Dokument

Powtórka: we wtorek, 16 marca, o godz. 21.00 na antenie TVP1

W 1. odcinku dokumentalnej telenoweli "Wielkie rodziny" poznajemy bohaterów serii, czyli rodziny Twarowskich, Lewockich i Da Cruz. Staś, Asia, Marysia, Antek, Zosia, Basia, Gabrysia, Tymek, Stefan, Bernadetta oraz Andrzej to 11-osobowa rodzina Twarowskich. Przed nimi przygotowania do corocznych wakacyjnych manewrów rodzinnych. Od 9 lat całą zgrają wyjeżdżają nad polskie morze, do Dębek. Żeby to zrobić muszą się podzielić na dwie grupy. 7 członków rodziny, z mamą na czele, jedzie samochodem vanem, a druga 4-osobowa grupa dowodzona przez tatę - pociągiem. Zaczynamy zatem od przygotowań do wyjazdu, czas spakować 11 walizek, 22 pary butów i całą masę innych rzeczy.

Codzienne życie rodzin wielodzietnych w dokumentalnej serii TVP. Kiedy premiera?Zobacz więcej

W centrum Lublina mieszka Andrzej Lewocki, jeden z najlepszych polskich gitarzystów flamenco, tata 9 pociech. Wieczorem cała rodzina zasiada przed komputerem, żeby kupić buty dla dzieci. Wokół mamy Moniki i taty Andrzeja gromadzi się piątka zainteresowanych dzieciaków. Zaczynają się małe kłótnie o kolor, rodzaj sznurówek i innych ważnych dla młodych ludzi spraw. Ale tak naprawdę największym problem są jednak finanse i rodzice w pierwszej kolejności proponują dzieciom buty z obniżek.

Janu da Cruz, tata czwórki dzieci, to wychowany w Portugalii Gwinejczyk, mąż Weroniki. Od rozpoczęcia pandemii Janu przestał praktycznie walczyć na ringu. Odwołano wszelkie gale sportowe i sam musiał dbać o swoją formę i przygotowanie do walki. Niedawno dostał jednak pierwszą od niemal roku propozycję walki MMA. Właśnie rozpoczął intensywne przygotowania, ma tylko 6 dni, żeby wrócić do pełni formy. Ale niebawem rodzinę czeka coś ważniejszego niż walka taty. Weronika jest w ciąży. Spodziewa się piątego dziecka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hope (gość)

    5. I was fired by my boss and was jobless for a few months, than my buddy told me about this site to do work. Within a month i am able to earn handsome package. For more detail visit ……………. Earn75.ℂℴℳ

    21.03.2021 06:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×