"Wielkie rodziny" odcinek 2. Weronika z Janu przygotowują się do wyjazdu do Opola. U Twarowskich pojawia się temat przeprowadzki. Co się wydarzy?

Przed nami kolejny odcinek "Wielkich rodzin". Weronika przygotowuje się do wyjazdu do Opola, gdzie Janu stoczy swoją walkę. U Twarowskich pojawi się temat przeprowadzki. Poznamy też bliżej rodzinę Kacprzyków.

Multimedia

"Wielkie rodziny" - premiera w poniedziałek, 22 marca, o godz. 20.10 na antenie TVP Dokument

Powtórka: we wtorek, 23 marca, o godz. 21.00 na antenie TVP1

W 2. odcinku "Wielkich rodziny" poznajemy świat czwartej rodziny serialu, 9-osobowej rodziny Janeczki i Michała Kacprzyków z Beskidu Niskiego. W 1995 roku zdecydowali się porzucić warszawski świat i zamieszkać gdzieś na końcu świata.

Weronika z Janu przygotowują się do wyjazdu do Opola, to tam będzie walczył Janu. Managerem Janu jest jego żona, która ma również przeszkolenie sędziowskie i trenerskie w sztukach walki. Janu jest przerażony, bo to pierwsza jego walka w MMA, ale robi to ze względów finansowych. Wspomina swoje życie w ubóstwie, kiedy był jeszcze dzieckiem i za wszelką cenę nie chce dopuścić do tego, by jego dzieci doświadczyły choćby 1% tego, co on przeżył.

Wakacje na dwie grupy i przygotowania ojca czwórki dzieci do walki MMA. Co się wydarzy?Zobacz więcej

Wakacje już minęły, zaczął się rok szkolny. Rodzina Twarowskich postanawia omówić temat przeprowadzki. Tymek jest już dorosły i poprosił rodziców o osobny pokój, ta prośba wymaga zmian we wszystkich pokojach zajmowanych przez dzieci.

U Lewockich tata Andrzej wraz z synem szykują w piwnicy mały warsztat do budowy cajonów, małych hiszpańskich bębnów. A mamę Monikę poznamy od jej zawodowej strony, nauczycielki, która opowie uczniom o etycznej zasadzie tego świata.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hope (gość)

    3. I was fired by my boss and was jobless for a few months, than my buddy told me about this site to do work. Within a month i am able to earn handsome package. For more detail visit ……………. Earn75.ℂℴℳ

    21.03.2021 06:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×