"Wiem, co jem". Katarzyna Bosacka wyrzucona z TVN! Co się stało? Mamy komentarz dziennikarki!

Katarzyna Bosacka, autorka wielu programów znanych z anteny telewizji TVN Style, w tym hitowego "Wiem, co jem", została w trybie natychmiastowym wyrzucona z TVN! Co się stało? Mamy komentarz dziennikarki! Sprawdźcie, co się stało!

Multimedia

KATARZYNA BOSACKA WYRZUCONA Z TVN

Telewizja TVN postanowiła rozstać się z Katarzyną Bosacką w trybie natychmiastowym. Powodem był kontrakt reklamowy dziennikarki, który podpisała bez wymaganej umową zgody ze strony stacji telewizyjnej.

W oświadczeniu telewizji TVN możemy przeczytać:

W dniu dzisiejszym spółka TVN S.A. podjęła decyzję o wypowiedzeniu ze skutkiem natychmiastowym umowy zawartej z Panią Katarzyną Bosacką. Przyczyną uzasadniającą decyzję jest wykorzystanie przez Panią Katarzynę Bosacką swojego wizerunku na rzecz innej firmy, pomimo zakazu wynikającego z umowy. Pani Katarzyna Bosacka prowadziła w TVN Style audycję telewizyjną pt. „Co nas truje”.

Katarzyna Bosacka podsumowuje efekty swojej diety! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na odpowiedź Katarzyny Bosackiej nie trzeba było długo czekać. Dziennikarka w swoich mediach społecznościowych napisała:

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki. Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!

Będzie Wam brakowało programów Katarzyny Bosackiej w TVN Style?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-new

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Woocash (gość)

    Je*ać TVN!!!

    08.06.2019 11:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×