WIEMY, dlaczego Iza Kuna odeszła z "Barw szczęścia"!

Jakiś czas temu Iza Kuna podjęła decyzję o rozstaniu się z "Barwami szczęścia". Wiemy, dlaczego aktorka odeszła z serialu. Jesteście ciekawi, czym się teraz będzie zajmować?

Multimedia

Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że Iza Kuna odchodzi z "Barw szczęścia". Doniesienia te potwierdziła producentka serialu, Ilona Łepkkowska.

Iza Kuna odeszła z "Braw szczęścia" po siedmiu latach grania w nich. Przez pracę w serialu aktorce brakowało czasu na inne przyjemności. Iza Kuna postanowiła zająć się pisaniem.

CZYTAJ TAKŻE: IZA KUNA ODCHODZI Z "BARW SZCZĘŚCIA" IZA KUNA GWIAZDĄ NOWEGO SERIALU TVP "BARON 24" [WIDEO]

  • Cieszę się, że miałam tak intensywny rok, ale teraz chcę żyć trochę inaczej. Odchodzę z "Barw szczęścia". Naprawdę chcę zająć się pisaniem, dlatego potrzebny jest mi czas. Dwunasty lipca był moim ostatnim dniem na planie. Bardzo ładnie pożegnaliśmy się z ekipą. Dostałam lampę od operatorów, bardzo dużo innych prezentów. Między mną a ekipą nie było żadnych konfliktów, to po prostu konsekwencje pewnych wyborów. Mam wrażenie, że oddałam serialowi to, co najlepsze, i już teraz byłoby tylko gorzej - powiedziała Kuna w rozmowie z "Grazią".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×