Wiemy, dlaczego kanał Love zniknął z Cyfrowego Polsatu!

Od 20 listopada abonenci Cyfrowego Polsatu nie mogą oglądać kanału Love, który został wyłączony z przyczyn niezależnych od operatora, wynikających z niedopełnienia obowiązków przez drugą stronę.

Multimedia

- Kanał został przez nas wyłączony z przyczyn niezależnych od nas, wynikających z niedopełnienia obowiązków przez drugą stronę - powiedziała Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu. - W miejsce kanału LOVE, na pozycji 102, włączyliśmy promocyjnie nowy kanał w naszej ofercie Romance TV HD - dodała. - O naszej decyzji poinformowaliśmy bezpośrednio zainteresowanego, wskazując jej przyczyny - wyjaśnia Zomer.

"Z przykrością informujemy, że 20 listopada 2013 roku Cyfrowy Polsat, będący dostawcą sygnału Telewizji Love na satelitę Hot Bird, działając całkowicie bez naszej wiedzy, wstrzymał transmisję kanału" - napisano w komunikacie kanału Love, dodając że "działania Cyfrowego Polsatu nie są w żaden sposób prawnie umocowane i co więcej, mają bezpośredni wpływ na pozostałych dostawców kanału jak i naszych reklamodawców". Sygnał Love zniknął bowiem także z ofert sieci kablowych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×