WIEMY, kto będzie pierwszym gościem programu Kasi Kwiatkowskiej! [WIDEO]

"Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" jest wzorowany na słynnym amerykańskim show Ellen DeGeneres, nadawanym od blisko 14 lat. W każdym odcinku pojawi się gwiazda, która będzie musiała wykonać określone, zabawne zadanie.

Multimedia

– *Są to dwa pierwsze pilotażowe odcinki, więc nie mogę nawet wyobrazić sobie tego, co mnie spotka tutaj, ponieważ nie ma takiego czegoś jeszcze w telewizji. Nie mam pojęcia, co to jest za program. To jest program Kasi Kwiatkowskiej, ale co dalej? *– mówi Sonia Bohosiewicz agencji informacyjną Newseria Lifestyle.

Gwiazda przyznaje, że była to z jej strony całkowita improwizacja, bowiem idąc na nagranie nie wiedziała nic o formule programu. – Cały pomysł polega chyba tez na tym, żeby gwiazdy nie wiedziały, co je spotka. I w pewnym sensie jest to jakiś taki rodzaj zaskoczenia. Bo jak żartować na pamięć – mówi Sonia Bohosiewicz.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA KWIATKOWSKA POPROWADZI SHOW "BAW MNIE" W POLSAT CAFE

Dotychczas nagrano dwa pilotażowe odcinki. Gościem jednego z nich był aktor Jacek Braciak. Program trafi na antenę Polsat Cafe we wrześniu. Gospodynią będzie Katarzyna Kwiatkowska, aktorka i parodystka, znana przede wszystkim z nadawanego w TVN "Szymon Majewski Show". W 2014 roku była jurorką w programie rozrywkowym Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kasia Kwiatkowska wystąpiła też w serialach "Ojciec Mateusz", "Sama słodycz", "Prawo Agaty". Uznanie krytyki przyniosła jej główna rola w filmie "Dzień Kobiet".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×