WIEMY, kto poprowadzi Polsat Sopot Festival 2014 [ZDJĘCIA]

To jedna z największych niespodzianek tegorocznej pierwszej edycji Polsat Sopot Festival. Na scenie Opery Leśnej pojawi się telewizyjna ikona lat 90 -tych Katarzyna Dowbor, która będzie jedną z współprowadzących koncertu "Słodkie lata 90-te". Kto jeszcze?

Multimedia

Koncert poprowadzą wspólnie dwa pokolenia gwiazd, bo prócz Katarzyny Dowbor zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Maję Bohosiewicz i ...Macieja Dowbora.

Jak przyznaje Katarzyna Dowbor będzie to ich debiut telewizyjny.

CZYTAJ TAKŻE: POLSAT SOPOT FESTIVAL 22-23.08.2014 [PLAN TRANSMISJI] "SŁODKIE LATA 90." NA POLSAT SOPOT FESTIVAL 2014. KTO WYSTĄPI? [ZDJĘCIA]

  • Wspólny telewizyjny występ z Maćkiem będzie naszym pierwszym tego typu doświadczeniem. Maciek w swoich dotychczasowych licznych występach podczas festiwali czy w programach rozrywkowych pokazał, że ma bardzo duży talent estradowy. Będzie to dla mnie spory stres i spore wyzwanie by mu dorównać i pozostawić pozytywne wrażenie. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów, to jak poprowadzimy ten koncert będzie dla widzów spora niespodzianką - wyznaje Katarzyna Dowbor.

Jak się okazuje Polsat Sopot Festiwal będzie dla Katarzyny Dowbor doskonałą okazją do spotkania i wspólnych wspomnień z inną telewizyjną ikoną lat 90-tych Krzysztofem Ibiszem.

  • Powspominamy sobie lata 90-te, Krzysztof jest wciąż uroczy i prawie się nie zmienił, a ja owszem, ale na pewno będzie to bardzo miłe spotkanie - dodaje.

CZYTAJ TAKŻE: POLSAT SOPOT FESTIVAL 2014. KTO WYSTĄPI DRUGIEGO DNIA FESTIWALU? [ZDJĘCIA] JUSTYNA STECZKOWSKA BĘDZIE MIAŁA SWÓJ JUBILEUSZ W SOPOCIE

Katarzyna Dowbor pracowała przy sopockich festiwalach 4 krotnie. Jak wspomina doświadczenie miała bardzo różne:

  • Byłam raz wydawcą i otrzymałam nadzór nad 5 wozami transmisyjnymi, które realizowały wydarzenia na scenie. Osobiście mianował mnie Jerzy Gruza. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, nie mniej barwne jak prowadzenie festiwalowych koncertów. Kiedy wiozłam raz materiał i przekroczyłam prędkość zostawałam nawet aresztowana przez milicję. Skończyło się na awanturze, po której milicjanci mnie puścili gdyż wiozłam materiał na emisję - wspomina Katarzyna Dowbor.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×