Wiemy, kto wystąpi w krajowych eliminacjach do Eurowizji! [GALERIA]

Wygląda na to, że odejście od formuły wewnętrznego wyboru przez komisję na rzecz ogólnopolskiego koncertu, gdzie widzowie sami wybierają reprezentanta Polski, który pojedzie na konkurs Eurowizji, okazało się strzałem w dziesiątkę Telewizji Polskiej. W rywalizacji chce wziąć udział coraz więcej artystów i są to naprawdę głośne nazwiska! Sami zobaczcie, kto chce reprezentować Polskę na Eurowizji!

Multimedia

Ostatnie wyniki polskich reprezentacji na Eurowizji nie porywały. Co prawda zarówno Donatan & Cleo, jak i Monika Kuszyńska, zdołali zakwalifikować się do finału imprezy, to jednak miejsca nr 14 oraz 23 trudno uznać za w pełni satysfakcjonujące. Czy reprezentantowi, który pojedzie na Eurowizję dzięki wyborowi widzów, pójdzie lepiej? Chyba wszyscy mamy taką nadzieję.

Wczoraj zakończono przyjmowanie piosenek, więc ruszyła giełda nazwisk artystów, którzy chcą ubiegać się o możliwość reprezentowania naszego kraju na scenie w Sztokholmie. Już potwierdzone nazwiska robią wrażenie.

Koncert finałowy krajowych eliminacji odbędzie się 5 marca br. w siedzibie TVP. Natomiast 61. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10-14 maja 2016 r. w Szwecji, w Sztokholmie. Jedynka wyemituje trzy koncerty - I półfinał w dniu 10 maja, II półfinał w dniu 12 maja, w którym wystąpi reprezentant Polski oraz finał konkursu w dniu 14 maja.

Zobaczcie, kto wystąpi w krajowych eliminacjach do Eurowizji!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×