Wiemy, kto został RODZICAMI CHRZESTNYMI księcia George'a! [PEŁNA LISTA]

23 października odbył się chrzest księcia George'a!

Uroczystość chrztu księcia George'a odbyła się 23 października w Królewskiej Kaplicy w Pałacu świętego Jakuba. W prywatnej ceremonii wzięli udział tylko członkowie rodziny którlewskiej oraz rodzice chrzestni małego księcia. [sc] CZYTAJ TAKŻE: CHRZEST KSIĘCIA GEORGE'A JUŻ ZA TRZY TYGODNIE WIEMY, KTO ZOSTANIE RODZICAMI CHRZESTNYMI KSIĘCIA GEORGE'A![/sc]

Jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic była lista rodziców chrzestnych. Do ostatniej chwili trwały spekulacje, kto dostąpi tego zaszczytu. Ciekawy jest fakt, że praktycznie nikt nie wymieniał księcia Harry'ego - brata księcia Williama oraz Pippy Middleton - siostry księżnej Kate wśród potencjalnych kandydatów na rodziców chrzestnych. Okazało się, że faktycznie rodzeństwo książęcej pary nie zostało rodzicami chrzestnymi księcia George'a.

Kto zatem dostąpił tego zaszczytu? Mały książę ma siedmioro chrzestnych!

1. Zara Phillips - kuzynka księcia Williama, która sama spodziewa się dziecka, była jedyną chrzestną, pochodzącą z rodziny królewskiej. 2. Jamie Lowther-Pinkerton - były żołnierz elitarnych jednostek SAS, który obecnie jest prywatnym sekretarzem księcia Williama. 3. Oliver Baker - przyjaciel księcia z czasów studiów w St Andrew's University. 4. William van Cutsem - przyjaciel Williama z dzieciństwa. 5. Emilia Jardine-Paterson - przyjaciółka książęcej pary, ma swoją firmę zajmującą się dekoracją wnętrz i to ona była odpowiedzialna za wystrój pokoiku małego George'a. 6. Earl Grosvenor - jego matka - księżna Westminster - jest chrzestną księcia Williama. 7. Julia Samuel - przyjaciółka zmarłej księżnej Diany.

Wybór rodziców chrzestnych zaskoczył wiele osób. Do tej pory tradycyjnie część z nich wybierano spośród koronowanych głów innych państw. Na przykład jednym z chrzestnych księcia Williama był król Grecji - Konstantyn II, a księcia Karola - król Haakon z Norwegii.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×