"Więzień miłości". Alev, czyli Ezgi Baran. Turecka aktorka już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?

W serialu "Więźniu miłości" Ezgi Baran wciela się w równie piękną co przebiegłą Alev - beznadziejnie zakochaną w Ömerze. Kim jest aktorka grająca czarny charakter w tureckiej telenoweli? Jak teraz wygląda? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

"Więzień miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Serial "Więzień miłości" to historia Zehry (Hazal Subaşı) - dziewczyny z ubogiej rodziny, która przez przypadek poznaje Ömera (Erkan Meriç) i jej życie zmienia się o 180 stopni. Mężczyzna, chcąc uszczęśliwić swoją ukochaną, śmiertelnie chorą siostrę Ayse (Yaprak Durma), postanawia ożenić się z Zehrą. Zakochana w nim Alev (Ezgi Baran) robi wszystko, aby uprzykrzyć życie Zehrze.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Ezgi Baran - kariera i życie prywatne

Ezgi Baran urodziła się w 1992 roku w Antalyi. Wychowywała się w Turcji. Ma 175 cm wzrostu i waży 58 kg. Ukończyła edukację na Wydziale Radia i Kina na Anadolu University. Znana jest głównie z roli Alev w serialu "Więzień miłości" (org. "Adını Sen Koy"). Od 2016 r. wcielała się w czarny charakter telenoweli, ale na co dzień bardzo różni się od swojej serialowej bohaterki. Jest radosna i uśmiechnięta. Lubi eksperymentować z fryzurą. Była już zarówno blondynką, jak i brunetką. Miała długi i krótkie włosy. W którym wcieleniu jej najlepiej? Oceńcie sami oglądając zdjęcia w naszej galerii!

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

"Więzień miłości" - o czym jest serial?

Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subasi) z pozoru nic nie łączy. On prowadzi wysokobudżetowy biznes, ona właśnie traci pracę. Ömer to mężczyzna, który nie ufa kobietom. Postrzega je przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego mężczyzny. W jego życiu jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Ona z kolei jest niepoprawną romantyczką, dla której najważniejsze jest to, aby jej brat był szczęśliwy i znalazł miłość swojego życia. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wkrótce jednak odkrywa jej drugie oblicze.

Ile odcinków ma nowy turecki serial o historii Ömera i Zehry?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    szkoda że aktorka Dołączyła do Gangu Czarnych Wron na świecie

    12.04.2019 21:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×