"Więzień miłości". Cenk Torun zastępuje Erkana Meriça jako Oguz w "Adını Sen Koy"! Ile ma lat i gdzie wcześniej zagrał?

W 465. odcinku serialu "Więzień miłości" poznaliśmy nowego bohatera. W Oguza wciela się turecki aktor Cent Torun. Kim jest poza serialem? Poznaj bliżej nowego gwiazdora "Adını Sen Koy"!

Multimedia

"Więzień miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cenk Torun w serialu "Więzień miłości" wciela się w Oguza - bratanka Jülide (Tuğçe Ersoy), który pojawia się, gdy rodzina Kervancıoğlu opłakuje Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subasi). To właśnie Oguz stał się nową głową rodziny i szefem firmy Ömera.

Co się stało z Zehrą i Ömerem? Sprawdź, kto jest kim w 3. sezonie "Adını Sen Koy"!Zobacz więcej

Cenk Torun - kariera i życie prywatne

Cent Torun urodził się 24 marca 1974 roku w Ankarze jako syn tureckiej artystki muzyki klasycznej Nurdana Toruna. Po raz pierwszy pojawił się w telewizji, biorąc udział w klipie do piosenki Yıldıza Tilbe "My Boy". Później grał w wielu serialach oraz w telewizyjnej wersji komiksu "Özdena Öğrüka" z 1996 roku. Dzięki roli Oktaya w serialu "Çılgın Bediş" stał się jednym z najbardziej znanych aktorów lat 90. XX wieku.

W 2003 roku Cent przeżył wielką tragedię. Jego ojciec, Enver Torun, popełnił samobójstwo skacząc z mostu do Bosforu. W 2015 roku wcielił się w psychologa Gökhana w serialu "Yeter". Rolę w "Więźniu miłości" otrzymał w 2018 roku. Żoną 46-letniego aktora jest Nevin Ursavaş.

Emir z "Przysięgi" wśród nowych bohaterów serialu! Gra czarny charakater!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Irena (gość)

    Odnoszę się do komentarza Anisi i innych. Dla mnie to też jest kpina z widzów, dużo wątków zaczętych i niedokończonych. Zakpili sobie z nas Erkan (Omer) i Hazal (Zehra). Piękna para, wręcz urocza. Chciałoby się ich przytulić do serca. Zapowiadał się, że będzie najlepszy z seriali. Cóż miał zrobić scenarzysta i reżyser skoro para głównych aktorów była zmęczona graniem i w dodatku poróżnili się. Według mnie Oni aby wyjść z honorem powinni uzupełnić tę lukę w miejsce ,,7lat później". To Oni są mało poważni, wydaje mi się, że to Erkan a ja Go porównywałam z Gregory Peckiem, ikoną amerykańskiego kina. Omerku przeproś wszystkich, Zehrę też, bo wszyscy Was uwielbiali !!!!!!!!!!! i uzupełnijcie braki.

    16.01.2021 20:37
  • Edi (gość)

    Nie oglądam już Więźnia Miłości, reżyser i producent zakpił sobie z widzów!!! Jednak Turcy nie potrafią robić filmów!

    12.01.2021 15:12
  • Mm (gość)

    ASK to 3 sezony.1 to 180 odc.w orginale.2 to 185 odc.a 3 najkrótszy to 32 albo 34odc.Serjal który ma zbyt małą oglądalność przestaje być nagrywany i emitowany, tak też stało się z 3 sezonem ASK .Życie w Turcji ma niewiele wspólnego z tym pokazywanym w serialach.

    12.01.2021 14:21
  • Anisia (gość)

    Wątroba mi się przewraca jak czytam te głupie komentarze, wręcz dziecinne, jakby na rozkapryszonej Hazal Subaśi i kręcącym nosem Erkanie świat się kończył. Zachowujecie się jak dzieci. Serie 3 i 4 są super. Akcja dobrze się rozwija a tu jakieś Wasze ciągłe płacze i jęki - i tylko czytam "nie będę""nie będę oglądać"...To nie oglądaj jedna z drugą. I nie pisz głupot. To i tak już nie ma znaczenia. No chyba, że Kurski nakręci serial do końca :)) ...i byłoby fajnie.Serial przestał być kontynuowany przez turecką telewizję od 397 odcinka w oryginalnej wersji, przez takie tureckie histeryczki zakochane w Omerze jak tu – opisujące swe jęki. Główni aktorzy poszli sobie w .....zdu, ale Ci wcielający się w nowe postaci całkiem fajnie grają i warto ich oglądać. Są również atrakcyjni jak zadufana Hazal. Owszem, są niektóre postacie niewiarygodnie "głupie" i nudne...no ale... jak to w tureckim serialu. Przez takie Wasze wypisywanie głupot przez niektóre dziecinnie naiwne histeryczne serialowiczki zakochane w Erkanie Meriću i żyjące jego życiem, powinny postawić sobie jego zdjęcie nad łóżkiem i wpatrywać się w niego a nie wypisywać głupoty na forach, jak dzieci, że film kiepski. Film w 4 serii niestety zakończyli nagle, bez zamykania wątków głównych bohaterów... Jestem tym rozczarowana. Głupoty ktoś wypisuje, że Omer i Zehra pojawią się w ostatnim odcinku. Nieprawdą jest, że mieli troje dzieci. W każdym razie nie wynika to z nakręconych odcinków serialu. Możliwe, że taki był pierwotny zamysł scenarzystów. 3 i 4 seria mówi o ich jedynym dziecku, które jest poszukiwane przez rodzinę. Prawdopodobnie zaginął w tragicznych okolicznościach- po śmierci Zehry i Omera, którzy prawdopodobnie zginęli w wypadku . Znalazła go płaczącego, z potłuczoną buźką -w lesie- Azize i zaopiekowała się nim od okresu niemowlęcego,-był maleńki, w beciku. Dlatego chłopiec uznaje ją za matkę. Prawdopodobnie Omer i Zehra mieli wypadek a nieprzypięte pasami ich maleńki synek wypadł z auta, ale o tym raczej nie ma mowy w filmie...no chyba, że te domorosłe tłumaczki coś pokręciły. Dlatego oglądajcie serial na TVP2- warto. Są dobre tłumaczenia oddające klimat i sens wypowiedzi. Mnie się podoba serial w każdej serii. Pozdrawiam szczególnie jęczące oglądaczki-nieoglądaczki

    11.01.2021 23:15
  • Rycho (gość)

    Turcja to inny kulturowo kraj i tam wszystko jest inne niż u nas widać tak już tam jest

    11.01.2021 22:54
  • Czarni julia (gość)

    Też skończyłam oglądanie .Kpina z ludzi

    11.01.2021 22:25
  • Maryla (gość)

    Rzeczywiscie ten serial jest dla ludzi myślący inaczej. Kto chce niech ogląda. Ja juz skończyłam. Jak.się nie wstydzą kręcić takie głupoty. Chyba że zaliczymy go do kategorii bajek.

    11.01.2021 20:34
  • Gracha (gość)

    Skoro minęło 7 lat, to jest tu rok 2025. Co to, science-fiction? Dno. Ten scenarzysta, to chyba nie ogarnął tego.

    11.01.2021 17:25
  • Kola (gość)

    To co zrobili przekracza wszelkie granice, napewno to byl moj pierwszy i ostatni serial turecki

    11.01.2021 16:08
  • Kris

    Nie lubie jak nagle wszystko sie zmienia i pokazują po 7 latach gdzie wszyscy są inni i czlowiek sie gubi i traci chęć oglądać dalej. Ja rezygnuję z dalszych odcinków.

    11.01.2021 15:30
  • Mm (gość)

    Cenk Torun wygląda bardzo dobrze jak na swój wiek Erkan 12 lat młodszy wygląda poważnie.

    11.01.2021 14:52
  • Ja, myślaca (gość)

    A Ty, Beato, nie masz poczucia, że ktoś, kto nakręca taki film, robi z nas wszystkich półgłówków? Ten serial obraża ludzi inteligentnych. To gniot.

    11.01.2021 14:35
  • Ja, myślaca (gość)

    A Ty, Beato, nie masz poczucia, że ktoś, kto nakręca taki film, robi z nas wszystkich półgłupków? Ten serial obraża ludzi inteligentnych. To gniot.

    11.01.2021 14:33
  • Beata (gość)

    Alu. Jak nie chcesz nie musisz go oglądać. Nikt cię nie zmusza.

    11.01.2021 14:05
  • Ala (gość)

    Skończcie z tym gniotem!!!!

    11.01.2021 13:15