"Więzień miłości". Co się stało z Zehrą i Ömerem? Sprawdź, kto jest kim w 3. sezonie "Adını Sen Koy"!

Widzowie "Więźnia miłości" przeżyli szok, gdy w 465. odcinku okazało się, że nie zobaczą już Zehry i Ömera. Co się z nimi stało? Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu "Adını Sen Koy"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Więzień miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W 465. odcinku serialu "Więzień miłości" nastąpił 7-letni przeskok wydarzeń. Pojawili się nowi bohaterowie, a rodzina Kervancıoğlu opłakuje Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subasi). Czy zginęli w pożarze. do którego doprowadził Ercan (Aziz Sarvan) w domku myśliwskim?

Koniec Zehry i Ömera, pojawiają się nowi bohaterowie! Bratanek Jülide przejmuje firmęZobacz więcej

Okazuje się, że Zehra i Ömer przeżyli, a ich rodzina powiększyła się. Na świat przyszedł ich syn, Emir. Niestety jednak, główni bohaterowie nie pojawią się już w serialu. Ojciec Zehry, Salim (Ali Çoban) i matka Ömera, Jülide (Tuğçe Ersoy) opłakują ich brak. Na dodatek, ich 5-letni wnuk zaginął. Jego poszukiwań podjął się bratanek Jülide, Oguz (Cenk Torun). To on teraz jest głową rodziny i szefem w rodzinnej firmie.

Poza Oguzem, w "Więźniu miłości" pojawiło się kilku nowych bohaterów. Kto jest kim? Czy zyskają taką samą sympatię widzów jak Zehra i Ömer? Poznajcie bohaterów 3. sezonu "Adını Sen Koy" w naszej galerii!

Emir z "Przysięgi" wśród nowych bohaterów serialu! Gra czarny charakater!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Nie puszczajcie tego dziadostwa okrutnego same okropne rzeczy nic przyjemnego tylko złosc napady na tą biedną kob iete co Turcy wymyslają znam Turcjie i tak niejest co pokazują ojj niedobre

    16.01.2021 10:25
  • Alek (gość)

    Zechra wruć Omer coś Ty chłopie narobił że odeszliśćie nie dobrze

    16.01.2021 10:18
  • Bolek (gość)

    Ten Pan Ozar czy jak tam ma okropną mine wyglonda okropnie jest szorstki niesympatyczny okrutny tak mbie ob wkurza ze przestane ogkondać i przełonczam na inny program

    16.01.2021 10:15
  • Bolek (gość)

    Ten Pan Ozar czy jak tam ma okropną mine wyglonda okropnie jest szorstki niesympatyczny okrutny tak mbie ob wkurza ze przestane ogkondać i przełonczam na inny program

    16.01.2021 10:14
  • Krzysiek (gość)

    Zawiodlem sie i to bardzo zeby tak wytracic widzow z rytmu skandal tak zepsuc tak dobry film byl o wiele lepszy od tego kiczu na 1dynce a widze ze teraz spadl na ten sam poziom to kiczydlo na jedynce wlecze sie jak tasiemiec i konca nie widac. W kulko jedno po co to sie wlecze tak dlugo powinni zdjac ten szajs z anteny jak najszybciej a nie 3 sezon wypuszczac nie ogladam tego bubla juz z 5 miesiecy bo niewarto ale tu na dwojce zobaczymy jak sie potocza losy Oguza i Azize niema karema i sabach moze sie pojawia Azize jest chyba prawdziwa siostra Ayse bo maja to samo nazwisko

    16.01.2021 00:48
  • Marcin (gość)

    Oguz bardzo niedobry nimożna tak

    15.01.2021 23:47
  • Iza (gość)

    Porażka... czuję się oszukana

    15.01.2021 17:45
  • Halus (gość)

    Mężczyźni w tym serialu są bez jaj prowadzą duże fir6 a nie potrafią zrobić porządku z rozkAproszonymi bba.i

    15.01.2021 13:19
  • margo (gość)

    Film zepsuł się ijuż nie oglądam

    15.01.2021 10:09
  • Tami (gość)

    Mnie strasznie denerwuje to że nie wiadomo co się stało z Aisze, strasznie ją lubiłam i nagle zniknęła, nie wiadomo jak i gdzie! Po za tym zupełnym bezsensem jest to że Zehra zgubiła syna i nie interesuje się tym gdzie on przebywa. Masakra, zepsuli ten serial, mam takie nerwy....

    15.01.2021 09:33
  • Beti (gość)

    Zgadzam się z komentarzem wyżej. Mogli zrobić zęby podstawie innych aktorów podobnych żeby Zagra urodziła A potem mogli zginąć a syn przejmuje władzę. A tak wyszło nie z gruszki nie z pietruszki co bądź nawet nie chce się oglądać👎

    15.01.2021 00:06
  • Jacek (gość)

    Chyba wezmę się za pisanie scenariuszy i wyślę do Ankary.

    14.01.2021 23:31
  • Jacek (gość)

    Co to ma być jak się nie potrafi ,z sesem zakończyć filmu to się go nie robi. Po co denerwować telewidzów........itd.

    14.01.2021 23:26
  • Ania (gość)

    Ja będę oglądać ze względu na tego małego chłopca prawdopodobnie syna Zehry i Omera. Jest bardzo słodki, bystry i inteligentny.

    14.01.2021 23:22
  • Omer (gość)

    Ten kto napisał scenariusz tego filmu nie powinien się brać za taką robotę, ja bym to lepiej rozwiozał koniec tego serialu i wszyscy byliby zadowoleni.

    14.01.2021 23:18
  • Adam (gość)

    Omer i Zechra to byli aktorzy a Ci nowi niemają pojęcia ten udaje Omera ale mu iw wychodzi zawsze zły i ie miły

    14.01.2021 21:17
  • Jadwiga Ptak (gość)

    Wiezien milosci

    14.01.2021 20:46
  • Ida (gość)

    Wszystko się rozwinie.Troche cierpliwości.Z przyjemnością.oglada się tego ładnego chłopczyka.

    14.01.2021 19:09
  • Komentator (gość)

    Ciulowo zrobili jak główni aktorzy nie chcieli grać to mogli wziąść podobnych i że np zostali ranni po pożarze potem urodził by się im syn jeszcze kilka odcinków potem 10 lat później i że syn żadzi firmą i jest głową rodziny i kończyć serial a nie tak wyjęte z kontekstu

    14.01.2021 18:34
  • Pusia (gość)

    Co to ma być 😤to już nie to samo!😷

    14.01.2021 17:35
NowszeStarsze