"Więzień miłości". Dlaczego nie ma 129. odcinka w TV? Kiedy kontynuacja tureckiego serialu? [ZMIANY W PROGRAMIE TV na 28.08.2019]

Przerwa w emisji "Więźnia miłości"! Kiedy będzie można obejrzeć 129. odcinek tureckiego serialu? Dlaczego nie ma "Więźnia miłości" w TV w środę, 28.08.2019? Sprawdź, co TVP2 pokaże zamiast niego!

Multimedia

"Więzień miłości" - kiedy odcinek 129. w TV?

Serial "Więzień miłości" nie zostanie wyemitowany w środę, 28.08.2019 r. Zamiast niego, w programie TV jest transmisja z meczu fazy grupowej Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. Polki zagrają z drużyną z Belgii. Kolejny, 129. odcinek "Więźnia miłości" będzie można obejrzeć w czwartek, 29.08.2019 r. o stałej porze w TVP2.

Ömer prosi Zehrę, aby zrezygnowała z rozwodu. Salim dowie się o wszystkim?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Ömer (Erkan Meriç) i Zehra (Hazal Subasi) wciąż są ze sobą pokłóceni. Ona chce rozwodu, ale on wciąż próbuje przekonać ją, aby zmieniła zdanie. W 129. odcinku serialu Okkesz i Demir (Umut Aksoy) powiedzą Zehrze, jak bardzo Ömer cierpiał, gdy dowiedział się o wybuchu. Czy to coś zmieni?

"Więzień miłości" - o czym jest serial?

Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subasi) z pozoru nic nie łączy. On prowadzi wysokobudżetowy biznes, ona właśnie traci pracę. Ömer to mężczyzna, który nie ufa kobietom. Postrzega je przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego mężczyzny. W jego życiu jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Ona z kolei jest niepoprawną romantyczką, dla której najważniejsze jest to, aby jej brat był szczęśliwy i znalazł miłość swojego życia. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wkrótce jednak odkrywa jej drugie oblicze.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×