"Więzień miłości". Dlaczego nie ma 322. odcinka w TV? Kiedy kontynuacja tureckiego serialu? [ZMIANY W PROGRAMIE TV na 12.06.2020]

Przerwa w emisji "Więźnia miłości"! Kiedy po Bożym Ciele będzie można obejrzeć 322. odcinek tureckiego serialu? Dlaczego nie ma "Więźnia miłości" w TV w piątek, 12.06.2020? Sprawdź, co TVP2 pokaże zamiast niego!

Multimedia

"Więzień miłości" - kiedy odcinek 322. w TV?

Serial "Więzień miłości" nie zostanie wyemitowany w piątek, 12.06.2020 r. Zamiast niego, w programie TV jest film "Zaklęci w czasie" z Rachel McAdams i Ericiem Bana w rolach głównych. Kolejny, 322. odcinek "Więźnia miłości" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 15.06.2020 r. o stałej porze (godz. 17:10) w TVP2.

Zehra zgadza się na rozwód! Ömer postanawia porozmawiać z SabahZobacz więcej

Przypomnijmy, że Ömer (Erkan Meriç) wreszcie zaczyna rozumieć, że wszystko, co mówiła i robiła Zehra (Hazal Subasi) było prawdą. Mężczyzna wciąż jednak nie wie, o co jej chodziło podczas rozmowy z Sabah (Hande Cömertler) w dniu ich wesela. W 322. odcinku serialu, po tym, jak Zehra przyniesie Ömerowi podpisane dokumenty rozwodowe, Ömer postanowi porozmawiać z kuzynką swojej żony.

"Więzień miłości" - o czym jest serial?

Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subasi) z pozoru nic nie łączy. On prowadzi wysokobudżetowy biznes, ona właśnie traci pracę. Ömer to mężczyzna, który nie ufa kobietom. Postrzega je przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego mężczyzny. W jego życiu jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Ona z kolei jest niepoprawną romantyczką, dla której najważniejsze jest to, aby jej brat był szczęśliwy i znalazł miłość swojego życia. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wkrótce jednak odkrywa jej drugie oblicze.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Grażyna (gość)

    Dlaczego odcinki serialu więzień miłości emitowane w TVP 2 są inne od tych które można oglądać w Internecie.

    16.06.2020 18:51
  • ZOFIA JASKIEWICZ (gość)

    DLACZEGO NIE MOIGE WIECZOREM OGLADNAC FILMU WIEZIEN MILOSCI W LAPTOPIEODCINEK 322

    15.06.2020 19:59
  • Melania (gość)

    Moja Kandydatka na Prezydenta została splawiona no i co nie będą mogli lekarze INSPIRATOROW podłączać chorym Mój kandydat może nie przejdziedo 2 tury ale i tak ma moje poparcie Nawiasem mówiąc chyba między godz 17 a 18 w piątek na 2 nie było gadania o wyborach Panie po co wylewacie tyle jadu

    14.06.2020 11:58
  • Jola (gość)

    Ja.o19do21.ogladam.inny.film turecki.i.tez.go.nie.puscili.w.piatek.tez.nie.wiem.dlaczego.apotem.bedzie.przerwa.wakacyjna.i.juz.wogule nie bedzie co ogladac

    14.06.2020 10:36
  • Melania (gość)

    Oglądam ten serial i o się stało że był inny też ciekawy Oj kobiety głupiutkie co ta podmianka i wjaki sposób mogła wpłynąć mną moja decyzję kogo wybiorę na P R E Z Y D E N T A Trochę mniej jadu jaaaaduuuuuu

    14.06.2020 09:14
  • Wanda (gość)

    Nie ma wrócić, A WRÓCIŁ, przecież musi trzymać ŁAPĘ przed wyborami, aby OPLUWAC PRZECIWNIKÓW DUDUSIA

    13.06.2020 19:25
  • gość (gość)

    Skoro wyrzucaja kolejne odcinki z emisjim, niech wyrzuca tego, kto ustala program i bedzie spokój.

    13.06.2020 14:40
  • telewidzka (gość)

    Polska telewizja jest nieprzyjemna twarza w odbiorze. Stwarza niepewnosc co do dalszych odcinków seriali . pamietam jak został zawieszony wspaniały serial (chyba portugalski) "Złote serce" . teraz za nasze pieniadze sami dyktuja sobie terminy odbioru odcinków. Jakim prawem. Kto tam ustala programy dzienne? Racja, że odsuneli p.Kurskiego , ale wiesci głosza, że ma znowu wrócić. Nie daj Boże!!!!!

    13.06.2020 14:37
  • Gosia (gość)

    Ja też jestem zaskochona. I bardzo uwielbiam ten serial ale jak nie puścili musimy się pogodzić. To tylko pare dni ale w poniedziałek o stałej porze będzie. Ja się z tym pogodziłam.

    13.06.2020 13:07
  • Gosia (gość)

    Ja też jestem zaskochona. I bardzo uwielbiam ten serial ale jak nie puścili musimy się pogodzić. To tylko pare dni ale w poniedziałek o stałej porze będzie. Ja się z tym pogodziłam.

    13.06.2020 13:05
  • Anicka (gość)

    Ale Wandzia pie... Co ma do serialu PiS.Kurski już chyba nie rzàdzi .Pewnie ktoś z tvp wyjechał na weekend i żeby nie stracić odcinka nie wuświetlili -a przecież to był piatek pracujacy- nie świąteczny.Sama wolałabym jakąś 21:00 na godziny emisji bo musze z pracy się spieszyć żeby dotrzeć...na mój seriall.

    13.06.2020 12:53
  • Wanda (gość)

    Bo PiSia propagandową TVP ma Was głęboko w powazaniu. Dla nich ważna propoganda aby wciskać Wam na każdym kroku PiSia ciemnote, dlatego oglądacie to badziewie, za które jeszcze płacicie. A patrząc na samą Holecka, można dostać odruchu Wy...... Dlatego nie oglądam ku.... zny PiSiej, a czytam recenzje z tego serialu. Dajecie się robić w bambuko, to nie narzekajcie

    13.06.2020 12:10
  • Anna (gość)

    Lekcewazenie widzów.

    13.06.2020 11:30
  • Jola (gość)

    Jakieś gówna puszczają zamiast film to wina kurskiego tak rządzi płacić każą to już jest żenada do dymisji kurskiego

    13.06.2020 07:33
  • Rolka papieru (gość)

    Przysięgę na 1 puścili ale więźnia to już nie. Gdzie tu logika? Poza tym co to za "święto" dzisiaj jak większość ludzi pracuje? To że jest długi weekend nie oznacza że muszą zmieniać plany telewizyjne wielu ludzi. Porażka! dobrze że w TVP oglądam tylko ten serial

    13.06.2020 00:01
  • Marta (gość)

    Bo nie szanują nas jako odbiorców.i nie szanują jako człowieka którego chęć zobaczyć inny obaczaj .ja staram się doceniać kulturę i ten szacunek co rzadko jest u nas Polaków

    12.06.2020 23:46
  • Marta (gość)

    Bo nie szanują nas jako odbiorców.i nie szanują jako człowieka którego chęć zobaczyć inny obaczaj .ja staram się doceniać kulturę i ten szacunek co rzadko jest u nas Polaków

    12.06.2020 23:46
  • Marta (gość)

    Bo nie szanują nas jako odbiorców.i nie szanują jako człowieka którego chęć zobaczyć inny obaczaj .ja staram się doceniać kulturę i ten szacunek co rzadko jest u nas Polaków

    12.06.2020 23:46
  • Kasia (gość)

    Wszystko rozumiem,że święta,ale to naprawdę ze strony tvp jest nie miłe, ponieważ nie uprzedziło nawet widzów powiedzmy np. pod koniec wczorajszego odcinka ogłaszając komunikat: A już w poniedziałek kolejny odcinek serialu: Więzień miłości. Lub coś w tym stylu lub co kolwiek po prostu. Myślę, że tvp również chce z innej strony "zachęcić" widza do dłuższego czasu spędzonego z telewizją tvp. Ja naprawdę to wszystko rozumiem, ale w ten sposób tvp może też stracić widzów bo po prostu się zniechęcą do oczekiwania na kolejny odcinek serialu.

    12.06.2020 20:42
  • Ja (gość)

    No właśnie, robią co chcą, komu to przeszkadza ,żeby w przyzwyczajonymtokiem czasu ,leciały odcinki!?Durnowaci