"Więzień miłości". Erkan Meriç nie może pozbierać się po rozstaniu z Hazal Subaşı? Serialowy Ömer wciąż jest samotny?

Erkan Meriç i Hazal Subaşı, czyli Ömer i Zehra z serialu "Więźniu miłości" byli parą także wżyciu prywatnym. Niestety ich związek nie przetrwał, a fani zaczynają się martwić o Erkana. Czy turecki aktor wciąż nie może pozbierać się po rozstaniu?

Multimedia

"Więzień miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Erkan Meriç, czyli Ömer z serialu "Więzień miłości" od jakiegoś czasu nie jest aktywny w tureckim show biznesie. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy relacje z Hazal Subaşı, z którą także w życiu prywatnym stworzył związek, zaczęły się psuć. Mówi się, że do ich rozstania doszło z powodu zazdrości Erkana o powodzenie zawodowe Hazal.

Kim jest Ömer, czyli turecki aktor Erkan Meriç? Jak prezentuje się poza serialem?Zobacz więcej

Wiele osób wskazywało, że mimo sporej różnicy wieku, jaka dzieli parę aktorów, dobrali się znakomicie. Tym większe było zaskoczenie, gdy okazało się, że Meriç i Subaşı rozstali się. Teraz, media w Turcji rozpisują się kolejnych podbojach miłosnych serialowej Zehry. Inaczej jest w przypadku Erkana. Niektórzy podejrzewają, że aktor wciąż nie może pozbierać się po nieudanym związku z Hazal.

Fani Meriça na próżno szukają wskazówek mówiących o tym, że Erkan znowu się zakochał. Nigdzie ne pojawia się w towarzystwie kobiety, a zdjęcia, które publikuje w social mediach to głównie jego portrety. Trudno uwierzyć, że Najlepszy Model Świata 2009 wciąż jest singlem, wszystko jednak wskazuje na to, że tak właśnie jest.

"Więzień miłości" - o czym jest serial?

Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subasi) z pozoru nic nie łączy. On prowadzi wysokobudżetowy biznes, ona właśnie traci pracę. Ömer to mężczyzna, który nie ufa kobietom. Postrzega je przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego mężczyzny. W jego życiu jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Ona z kolei jest niepoprawną romantyczką, dla której najważniejsze jest to, aby jej brat był szczęśliwy i znalazł miłość swojego życia. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wkrótce jednak odkrywa jej drugie oblicze.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Do Tele Magazyn (gość)

    Natychmiast zlikwidować to forum!!!!!!!!!!! Czy administratorom to nie przeszkadza co na waszej stronie się odbywa? ?????? Podajecie bzdury nie sprawdzone informacje ze znakami zapytania. Jesteście nie wiarygodni i pozwalacie na kompromitowanie aktorow obcego kraju. Może administratorka łaskawie sobie poczyta te komentarze tutaj. Zlikwidować natychmiast ta kuźnie trolli.!!!!!!!!!!!!!

    02.06.2020 02:35
  • Skanuj (gość)

    Skanuj sobie pojebany łeb skurwysynu pierdolony, z takimi jak ty to na szubienice lub milion lat pracy w ciężkich kamieniołomach, weźcie się kurwy do roboty a nie oczerniacie erkana naszego!

    02.06.2020 01:31
  • Wstyd że to polak (gość)

    Wstyd to wy jesteście że tu żyjecie, powinni was do gazu powybijać skurwysonow, takich tępaków jak wy to tylko aborcja na takie stare kurwiska

    02.06.2020 01:30
  • Hahahah (gość)

    Ci wypisywaliście na erkana? Pamiętacie? Mam przypomnieć zjeby pierdolone? Sami zaczęliście to a teraz jak wam ktoś prawdę mówi to nagle problem, adwokatem to sobie postrasz swoją pierdolone matkę która wydała tkaiego zjeba na świat

    02.06.2020 01:28
  • Hahahahah (gość)

    Hahahaha hahahah zacznijcie od siebie, hahaha halo policja? Proszę przyjechać na stronę tele magazynu hahaha inwazja trolii pojebanych się zleciała i straszą hahahah pojebki

    02.06.2020 01:26
  • wstyd że to polak. (gość)

    Szalony niebezpieczny !

    02.06.2020 00:33
  • Proszę skanować (gość)

    Kto jeszcze czyta te komentarze proszę skanować i do adwokata.

    02.06.2020 00:21
  • Do trolla (gość)

    Co za wulgarny język to są media publiczne .Za takie zachowanie powini Ciebie za blokować i ukarać.

    02.06.2020 00:19
  • Nie karm trolla a zgłos (gość)

    Wszystko skanowane

    02.06.2020 00:12
  • Administrator!!!!!!!!!! (gość)

    Kurwa gdzie administrator nacpal się czy śpi ? Zamknąć to do skurwysyna . Hujstwa się nazbierało a administrator się kurwa cieszy ze komentarze są? Zlikwidować to forum w huj.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    02.06.2020 00:09
  • Do oli głupiej suki jebanej (gość)

    Przestań pierdolic farmazony bo to już nudne jest, sama prowokujesz a później masz czelność pierdolic że to my was oczernianamy? To wy zaczęliście i miejcie tego świadomość pojeby.. Zniknijcie stąd a będzie spokój, jak nie to my wam nie damy spokoju i tele magazynowi bo pierdoli cię głupoty kurwy i skurwysyny

    01.06.2020 23:41
  • Tele magazyn (gość)

    Ile wam mówić razy trzeba mówić że trzeba zablokować wszystkie te strony, żeby nie mogli ludize dodawać komentarzy, ślepi jesteście czy co! Banda oszołomów obraża hazal i Erkana!

    01.06.2020 23:37
  • Do tej suki bogobojnej (gość)

    Ty kurwo sama siebie nie słyszysz! Modlisz się o to żeby kogoś kara dopadła za to że mówi prawdę? Nie masz pojęcia co to jest religia i modlisz się na darmo głupia, zawstna kurwo! Karma to ciebie dopadnie bo bóg wszystko widzi a takimi jak ty gardzi!

    01.06.2020 23:35
  • Dorota (gość)

    A ta cała Dorotę stara kurwe i suke trzeba zamknąć do wariatkowa to tam jest jej miejsce, widsc nigdy nie była szczęśliwa i zakochana dlatego tak pierdoli głupoty z zazdrości

    01.06.2020 23:34
  • Zamknąć ta stronę (gość)

    Zamknijcie ta stronę bo te jebane sępy i chuje znowu się tu zbierają zeby obrażać erkana m. Już się zaczęło, wypierdalać chuje na swoją planetę... Jesteście takimi skurysynami że tylko was rozstrzelać i to będzie mało! Straszyć to sobie możecie swoje rodziny głupie tepaki

    01.06.2020 23:33
  • Omg (gość)

    No ja pierdole, tu się kurwy i suki jebane teraz przeniosły... Zamiast zablokować dostęp gdzie się da tym jebany trolom to będą tu pierdolic, wypierdalać do hazal tam wasze miejsce a nie do erkana się przypierdalacie kurwy i chuje!

    01.06.2020 23:30
  • Do co to jest (gość)

    Ja nie potrzebuje Suflera ito w takim wykonaniu forum nie jest banda głupców i nikt nie inwigiluje mojego konta zważaj na słownictwo nie ładnie jest podsłuchiwać przenośnia

    01.06.2020 23:15
  • 12a3 (gość)

    Powodzenia N

    01.06.2020 23:10
  • 12a3 (gość)

    Do Hanka skojarzyłam ,ale jak go ugryżć

    01.06.2020 23:08
  • Co to jest? (gość)

    Gdzie administrator ? Co to kur.....a tu jest ? Inwigilacja kont internautów przez jakaś bandę głupców. Zamknąć to w pizdu . Zlikwidować możliwość komentarzy. Natychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!

    01.06.2020 22:55
NowszeStarsze