"Więzień miłości". Erkan Meriç w nowym serialu! Kogo serialowy Ömer zagra w "Wojowniku"?

Erkan Meriç, czyli Ömer z "Więźnia miłości", pojawi się w nowym tureckim serialu! Tytuł produkcji to "Wojownik" (tur. "Savaşçı"). Kogo zagra ulubieniec fanów tureckich seriali?

Multimedia

"Więzień miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Erkan Meriç, który wciela się w Ömera w serialu "Więzień miłości" nareszcie powraca na mały ekran. Po wielkim sukcesie produkcji, w której zagrał u boku Hazal Subasi, turecki aktor długo nie pojawiał się w żadnym nowym serialu. Po dwóch latach w końcu otrzymał nową rolę.

Erkan Meriç nie od zawsze chciał być aktorem. Zobacz, co jest jego drugą pasją!Zobacz więcej

Meriç zagra w nowym sezonie serialu "Wojownik" (tur. "Savaşçı"). Jego bohater nazywa się Bektaş Subaşi. Mimo że nie jest to główna rola, fani tureckiego aktora cieszą się, że po tym, jak zakończył grać w "Więźniu miłości" znowu będą mogli go oglądać. Jeszcze nie wiadomo, kiedy seria będzie miała swoją premierę.

Przypomnijmy, że na planie "Więźnia miłości" Erkan Meriç i Hazal Subasi stworzyli związek także w życiu osobistym. Niestety ich relacja nie przetrwała. Od tego czasu Erkan nie grał w żadnym nowym serialu. Z kolei Hazal wystąpiła w aż trzech nowych produkcjach.

"Więzień miłości" - o czym jest serial?

Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subasi) z pozoru nic nie łączy. On prowadzi wysokobudżetowy biznes, ona właśnie traci pracę. Ömer to mężczyzna, który nie ufa kobietom. Postrzega je przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego mężczyzny. W jego życiu jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Ona z kolei jest niepoprawną romantyczką, dla której najważniejsze jest to, aby jej brat był szczęśliwy i znalazł miłość swojego życia. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wkrótce jednak odkrywa jej drugie oblicze.

Erkan Meriç przytył? Zobacz, jak serialowy Ömer prezentuje się na nowych prywatnych zdjęciach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • St (gość)

    Erkan je počeo snimat

    14.01.2021 17:32
  • Do do Krysi (gość)

    Masz wiedze i chcesz dyskutować jest fajne forum bez trolli jak nie zmieniałaś nicku bo inaczej nie wpuszczą.

    09.01.2021 19:45
  • Krysia (gość)

    Co to za nudny serial.Ciagle pija cherbate, jedza.Porywaja. intryguja.A teraz ni z gruszki ni z pietruszki zmiana aktorow i akcjii o 360 stopni.To masakra

    09.01.2021 10:28
  • O! matko (gość)

    ile fife trolle

    07.01.2021 17:47
  • Mm (gość)

    Fanka pełna zgoda tylko oby tę zasadę stosowano zarówno do Erkana jak i do Hazal.

    06.01.2021 18:08
  • Gość M. (gość)

    Do Fanki. Racja. Pozdrawiam

    06.01.2021 13:49
  • Fanka (gość)

    .Po co wchodzić z buciorami w czyjeś życie prywatne.Erkan jest aktorem,zagrał rolę z Hazal a ich dalszej drogi nie mamy prawa im wytyczac

    06.01.2021 06:27
  • Gość M. (gość)

    Może faktycznie ukrywa partnerkę?? Jak tak, to dobrze że ma kogoś. Choć ostatnio czas spędza z Gozde...

    04.01.2021 14:25
  • Ciebie zobaczyć! (gość)

    Ciebie zobaczyć trollu!!!!!!!!!!

    27.12.2020 14:49
  • to (gość)

    to idź tam po co tu zagladasz?

    27.12.2020 10:03
  • No kto komu do............ (gość)

    Jest forum działa forum mają ciszę dyskusję rzeczową i ciekawą. I kto przegrał kto komu dowalił że forum pozbyło się takich śmieci trolli co tu na forum .

    26.12.2020 16:11
  • Do do ...........? (gość)

    Mnie nic nie boli bo ja żadnej krzywdy nie zrobił i nie mam zamiaru krzywdzić ani oszukiwać za to są inni bardzo dobrzy w tym Fifi -/ Klara tu faktycznie dosadnie dowalić chorej głowie .Więc do . wpisu"....." pani mecenasa nie potrzebnie bo "AS" mam jeszcze w rękawie ale to na koniec.

    26.12.2020 16:05
  • ......... (gość)

    To ci się należy, a może jeszcze dosadniej powinna Ci napisać, za to nam zrobiłeś.Zabolało? Karma wraca !

    26.12.2020 15:44
  • Do do Moniki (gość)

    Widać i dowodem jest napisane przez Ciebie że masz wychowanie z rynsztoka Fifi&Klara itd: ha !

    26.12.2020 13:56
  • Monika (gość)

    Mam Cię w czterech literach.

    25.12.2020 06:46
  • Do do Moniki (gość)

    Ja też wiem kim jesteś ?uważaj bo do Ciebie szybciutko powrócą te życzenia... jak komuś życzysz masz niski poziom myślenia a może ktoś może ma już życie ułożone." Nie Życz nikomu bo wróci do Ciebie" czego Tobie nie życzę bądz uczciwa hii.

    23.12.2020 22:38
  • Monika (gość)

    Domyślam sie kim jest osoba która pisała do Teresy i Kasi. Tak obrzydlieej drugiej osoby to że świeca szukać. Jak widać wiesz wszystko o Erkanie, z kim sypia, co je itd. Zajmij sie lepiej sobą, bo karma wraca i jeżeli masz faceta to jestem pewna że Cię zostawi, bo kto by wytrzymał z taka zajadla wstretna osobą.

    23.12.2020 21:26
  • St (gość)

    Tko je partnerica

    23.12.2020 14:58
  • ......... (gość)

    Fajnie ,że Erkan ma partnerke,goŕzej by było gdyby nie miał,w tedy by siedział może przy komputerze i dokuczał fanom.

    23.12.2020 12:02
  • Do Fifi (gość)

    Chciało by się podokuczać?.Kto mieczem wojuje, od miecza ginie

    23.12.2020 10:10
NowszeStarsze