"Więzień miłości". Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Serialowi Zehra i Ömer nie są już razem

Hazal Subaşı i Erkan Meriç, czyli Zehra i Ömer z serialu "Więzień miłości" byli parą także w życiu prywatnym. Niestety, jak donoszą tureckie media, para rozstała się! Co się stało?

Multimedia

"Więzień miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Hazal Subaşı i Erkan Meriç w serialu "Więzień miłości" grają główne role - Zehrę i Ömera, którzy przez niespodziewane zrządzenie losu zostali małżeństwem. Aktorzy poznali się na planie telenoweli i wspólna praca doprowadziła do tego, że pokochali się także prywatnie!

Hazal Subaşı i Erkan Meriç naprawdę są parą! Szykują się do ślubu?Zobacz więcej

Niestety, z doniesień tureckich mediów wynika, że Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się. Serialowy Ömer miał pożegnać się z ukochaną za pośrednictwem Instagrama. Z jego profilu zniknęły ich wszystkie wspólne zdjęcia. Wcześniej aktor nie stronił od publikowania fotografii, na których byli razem. Życzył też Hazal powodzenia. W mediach społecznościowych serialowej Zehry także na próżno szukać pozostałości po jej związku z Erkanem.

Wskazuje się, że para nie przetrwała próby czasu. Nie sprzyjał im również fakt, iż po zakończeniu zdjęć do "Więźnia miłości", Subaşı kontynuowała karierę jako aktorka. Wciąż występuje w serialach - ostatnio zagrała w telenoweli "Wystarczy nadzieja" u boku Tolgahana Sayismana ("Czarna perła", "Tylko z tobą") oraz w filmie "Halka" z Hande Erçel ("Czarna perła", "Miłosne potyczki"). Z kolei Erkan Meriç nie mógł znaleźć żadnej satysfakcjonującej go pracy w przemyśle filmowym. W końcu zajął się biznesem gastronomicznym.

Kim jest Ömer, czyli turecki aktor Erkan Meriç? Jak prezentuje się poza serialem?Zobacz więcej

"Więzień miłości" - o czym jest serial?

Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subasi) z pozoru nic nie łączy. On prowadzi wysokobudżetowy biznes, ona właśnie traci pracę. Ömer to mężczyzna, który nie ufa kobietom. Postrzega je przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego mężczyzny. W jego życiu jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Ona z kolei jest niepoprawną romantyczką, dla której najważniejsze jest to, aby jej brat był szczęśliwy i znalazł miłość swojego życia. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wkrótce jednak odkrywa jej drugie oblicze.

Ile odcinków ma nowy turecki serial o historii Ömera i Zehry?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 12a3 (gość)

    ,== postanowiliśmy grać razem podczas spotkania z reporterami ==

    25.01.2020 00:26
  • 12a3 do Sara (gość)

    Widzisz ja na początku myślałam że Mesut ,ale póżniej zwątpiłam i dlatego prosiłam ciebie o pomoc.Dzieki .Chyba czas spać ===DOBRANOC WSZYSTKIM ====Będę jeszcze chwilkę muszę zagłosować .

    24.01.2020 23:33
  • Sara (gość)

    Ja zrozumialam że Erkan .

    24.01.2020 23:25
  • 12a3 do Sary (gość)

    Chodzi mi o tę chorobę ,kto chory czy Erkan czy mesut

    24.01.2020 23:22
  • Sara do 12a3 (gość)

    Jestem ale nie wiem tak tego dużo że od czego zacząć daj pytanie.

    24.01.2020 23:11
  • Jaga (gość)

    Zauważyłyscie że jak coś zaczyna się dziać koło Hazal to ta nazcekem i temu podobne zaczynają też swoje gierki. Tak ciągną tego Erkana do siebie, zazdrośnice jedne.

    24.01.2020 23:01
  • Gość (gość)

    Była mowa o E i jego podpuchniętych oczach. Pamiętam takie zdjęcie jak razem z H reklamują Halkę oboje w ciemnych marynarkach przytuleni. On miał wtedy takie smutne oczy bardzo smutne. Myślę że ich rozstanie ma coś wspólnego z Halką. Nie wie czy teraz jest w wojsku czy na odwyku. Może jest tak zdołowany że nie chce nikogo widzieć. Jeśli ktoś mógłby mu pomóc to tylko H. To że nie wydali oświadczenia po rozstaniu to znaczy że była to jakaś gra. Nie wie czy gdyby staną w obronie H coś by to dało. Ich życiem już od dawna rządzą fani lub pseudo przyjaciele. W Turcji w tym świecie to chyba normalne. Ale się rozpisałam. Dobranoc wszystkim

    24.01.2020 22:53
  • 12a3 do Sary== (gość)

    Sara za dużo kopiowania wejdz na str.------AnneanneAyşe (@anneanneayse): Değerli duayen üstadımız-------- i poczytaj poniżej komentarze i jak skończysz odezwji się i powiec o co chodzi .

    24.01.2020 22:51
  • Sara do 12a3 (gość)

    Widziałam to zdjecia ale tam nie moge nic pisac bo na SocjMat. nie można dawć wpisu jest tam zdjecie gdzie ciocia Zyczy zdrowiej synku w krótce się zobaczymy .

    24.01.2020 22:44
  • 12a3 do Sary (gość)

    Śmiałam się z tego udrawiania w trybie pilnym .-----Sara co to może znaczyć ---

    mesutyarofficial Wielkie dzięki i kocham! To była udana interwencja. Mamy nadzieję, że uderzymy w ziemię przez 3 tygodnie. Witam wszystkich🙏🙋🏻‍♂️

    24.01.2020 22:43
  • Jaga do Sara (gość)

    Sara to już będzie dobry miesiąc ciszy Erkana. One go tak osaczyły, że aż mi go żal.

    24.01.2020 22:38
  • 12a3 do Sary (gość)

    A co y u Mesut ktoś chory ,pisze ---Dzień dobry 💞 Boże, daj uzdrowienie w trybie pilnym---Dzień dobry, dzień dobry, wielki piątek Moja babcia Mesut Yar, Boże, uzdrawiajmy się pilnie.

    24.01.2020 22:36
  • Sara do Jaga (gość)

    Było napisać że rodzinka w komplecie. Amoże jakieś powitanie Erkan wpadł pomiedzy te babiszka ale szczęście chłopaka spotkało.Erkan może wraca jak kwiatami witają.Kiedy biedak zaginoł może pamietasz.

    24.01.2020 22:29
  • 12a3 do Sara (gość)

    Jest u DNC zdjęcie w kwiatach od Noora i zdjęcie u Noora z napisem ---noora_noora01 Bóg chce 🙏🧿🙏 Najpiękniejsze spotkanie bliskich i Boga na długi czas---zdjęcie przedstawia Erkana i ciotkę z czasów ASK chyba i to samo zdjęcie przedstawia Erkana i ciotkę z bardziej obecnego czasu Erkan krótkie włosy trochę jak by na jeża

    24.01.2020 22:26
  • Jaga (gość)

    Zajrzałam do Norki a tam zdjęcie z kwiatami, dwa flakony Chanel a niżej na pasku, nazcekem z malutkim zdjęciem,rodzinki Mesuta wraz z Erkanem. Oczywiście zdjęcie składane

    24.01.2020 22:24
  • Sara do 12a3 (gość)

    A czy tam też jest ciocia @Wilma_mano to może trzecia siostra

    24.01.2020 22:19
  • Sara do 12a3 (gość)

    A gdzie to noreczkie moge spotkać oprócz instagramu daj namiary.

    24.01.2020 22:16
  • Sara do 12a3 (gość)

    U dziadka geodety spotkaliśmy się obie nie zablokowali bo sprawdziłam

    24.01.2020 22:13
  • Sara do Alina (gość)

    Ja tak samo tylko mam troszkie żalu do Erkana tak jaby był podany czyjeś opiece.

    24.01.2020 22:11
  • 12a3 do Sara (gość)

    Sara to gdzie ją spotkałaś ? ---A Noora agituje aby wspierać Erkana jakieś spotkanie fanów organizuje ,ale już czytałam że jest odwołane ze względu na trzęsienie ziemi .

    24.01.2020 22:08
NowszeStarsze