"Więzień miłości". Hazal Subasi bez makijażu w rajskich okolicznościach przyrody. Jest z nią Riza Kocaoğlu?

Hazal Subasi wypoczywa na wakacjach. Na swoim profilu w mediach społecznościowych publikuje wiele zdjęć, w tym także te, na których jest całkiem bez makijażu. Czy towarzyszy jej nowy ukochany, aktor Riza Kocaoğlu?

Multimedia

"Więzień miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Hazal Subasi, czyli Zehra z serialu "Więzień miłości" wypoczywa na wakacjach. W mediach społecznościowych publikuje wiele zdjęć, na których znajduje się wiście rajskich okolicznościach przyrody. Korzysta z kąpieli słonecznych i widać, że jest bardzo szczęśliwa. Na jej stan ducha prawdopodobnie wpływa także Riza Kocaoğlu, który towarzyszy jej podczas wypoczynku.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zdjęcia publikowane przez Subasi są chętnie komentowane przez jej obserwatorów. Jakiś czas temu aktorka pokazała się w bardzo naturalnej odsłonie, całkiem bez makijażu. Fotografia spotkała się z wieloma pozytywnymi komentarzami.

Wygląda na to, że Hazal Subasi kwitnie w nowym związku. O jej relacji z Rizą Kocaoğlu mówi się już od jakiegoś czasu. Fani serialowej Zehry nie chcieli jednak w to wierzyć, mając nadzieję, że ich ulubienica wróci jeszcze kiedyś do Erkana Meriça - Ömera z "Więźnia miłości" - z którym była związana jakiś czas temu. Patrząc na zdjęcia Hazal i Rizy na ich kontach w mediach społecznościowych nikt już chyba nie ma wątpliwości, że tworzą parę.

"Więzień miłości" - o czym jest serial?

Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subasi) z pozoru nic nie łączy. On prowadzi wysokobudżetowy biznes, ona właśnie traci pracę. Ömer to mężczyzna, który nie ufa kobietom. Postrzega je przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego mężczyzny. W jego życiu jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Ona z kolei jest niepoprawną romantyczką, dla której najważniejsze jest to, aby jej brat był szczęśliwy i znalazł miłość swojego życia. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wkrótce jednak odkrywa jej drugie oblicze.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karina (gość)

    Nie wiem czemu tak wszyscy wokolo mowia ze Zehra jest piekna kto ja wybral na vice miss jest brzydka.

    05.08.2020 12:51
  • Andrzej (gość)

    Hazal jest po prostu sliczna!

    02.08.2020 14:40
  • KRYSTYNA (gość)

    Gdy czytam te, komentarze jesten zażenowana ogromem jadu i nienawiści do Hazal. Nawet jeśli nam się nie podoba jej wybór można to inaczej napisać. Dziwię się że redakcja przepuszcza takie teksty niezgodne z regulaminem i kultura. Erkan pokazuje nam swoją nową dziewczynę, wszyscy się zachlystuja bo to następna po Hazal,ani słowa o jej grze aktorskiej (słabej) i urodzie? Przykro to wszystko czytać. Może jak się zaczną nowe seriale to wszystko ucichnie. Na razie jest po prostu nie ładnie.

    02.08.2020 12:21
  • hanna (gość)

    forum kim jest Omer dziala

    30.07.2020 11:33
  • Piotr (gość)

    Oglądałem większość seriali z jej udziałem. Jest to bardzo utalentowana i piękna aktorka. Wróżę jej udana przyszłość zawodowa. Uwagi o jej związku z Riza są nie na miejscu. Kto wie co wydało się jej potrzebne po związku z Erkanem. Może chce mieć spokój i skupienie.

    27.07.2020 23:52
  • Alina (gość)

    Straszne dostaje komentarze to myśle że się opamięta bo traci wizerunek.

    19.07.2020 23:57
  • Do i tyle (gość)

    Nie pisz,źeErkan źle pisał o Hazal.Nigdy nie pisał i nigdy nie wypowiadał się źle o Hazal.

    14.07.2020 20:34
  • i tyle (gość)

    Ten Erkan to wygląda na narcyza.Zle pisał o Hazal w mediach.Nie jest mężczyzna na poziomie.

    14.07.2020 16:40
  • Ewa12 (gość)

    Bardzo dużo plotek naroslo wokół tej pary. A wystarczy obejrzeć galę rozdania nagród w której Hazal otrzymała nagrodę jako aktorka roku i kwaśna minę Erkana. Jest to utalentowana aktorka o naturalnym wdzięku gra dobrze i ma propozycje. Erkan jest zwykłym restauratorem i nie ma już nic wspólnego z aktorstwem. Lansuje się na YouTubie z przyjaciółmi i przechodzonymi panienkami, nie zawsze trzeźwo. To zresztą już widać na jego twarzy.

    14.07.2020 11:10
  • Ja (gość)

    Hazal tata zginał w wypadku jak Hazal miała 10 lat ,

    13.07.2020 10:52
  • Wlodek (gość)

    Młoda zgrabna dziewczyna. Tylko ten tatuaż wszystko spapral.

    13.07.2020 10:24
  • Aga do Obiektywna (gość)

    W swoim wpisie przeczysz sama sobie w ierwszej części idziesz żec to Erkan skrzywdził i porzucił naiwną młodą dziewczynę i to jego winisz że Hazal wybrała Rize a w drugiej części piszesz że tak naprawdę to nie wiadomo co się między nimi wydarzyło i co się stało że się nieudało. Żadne z nich niewypowiedziało się o drugim źle oo powodach rozstania też milczą i niewiadomo kto zawinił.Zgadzam się że się rozstali i razem już nie będą,Rizą to obecny partner Hazal i mój jedyny zarzut że to facet z szemraną przeszłością ale to jej wybór tylko ja niewidze na zdjęciach tej młodej szczęśliwej dziewczyny jaka była jeszcze w ubiegłe wakacje które spędzała z yaprak niewidze zakochanej kobiety niewiem czy widziała pani ostatni filmik z rizą i Hazal gdzie Hazal sprawia wrażenie jakby przestraszonej gdy coś mówi to spogląda na rize jakby z lękiem czy nie powiedziała coś złego ale to tylko moje odczucia i tyle

    13.07.2020 09:35
  • Obiektywna (gość)

    Tak uwielbiacie tego całego Erkana, ato on skrzywdił i porzucił naiwną jeszcze wtedy Hazal, dał jej nie złą lekcję życia, więc nie dziwcie się, że dziewczyna teraz tak postępuje, może uznała, że brzydki jej tak nie skrzywdzi? Wciąż rozpływacie się nad urodą Erkana, owszem jest przystojny, ale głównie w garniturze, a Hazal wcześniej się wam podobała i pisaliście jako ona piękna, a teraz co nagle bo przez przekonanie, że skrzywdziła waszego pupilka od razu jest nagle brzydka i be, opamiętajcie się, roztanie w show biznesie zdążają się wszędzie, ale nie znaczy to że trzeba zaraz niszczyć jedną ze stron. Ja też im kibicowałam, ale cóż takie jest życie i teraz kiedy się rozstali wcale nie umniejszam zasług Hazal, zafascynowała mnie jej specyficzna uroda, tak uroda uważam, że jest ładną młodą kobietą, a gra jej aktorska z każdą nową rolą jest coraz to lepsza i przez to że już nie jest z Erkanem wcale nie zamierzam umniejszać jej talentu. Jej wybory życiowe to jej sprawa, choć też nie podoba mi się z kim się obecnie zwiazała. Więźnia miłości tak pokochał właśnie dzięki grze ich obojga, bo co jak co ale świetnie dobrali Hazal i Erkana do tej roli, chemia między aktorami aż kipi z ekranu i dlatego tak dobrze ten serial się ogląda i pewnie też dlatego tak trudno pogodzić się nam fanom z ich rozstaniem. Przestańmy więc wciąż oczernić tą młodą dziewczynę bo tak naprawdę nie wiemy co się między nimi wydarzyło że się roztali, a tylko dlatego, że ona pierwsza zaczęła nowy związek to ją hejtujemy? Hazal trzymaj się, nie popieram twoich wyborów odnośnie partnera, ale nie potępiam, dziękuję Ci za wspaniale wykreowaną postać Zehry, uważam, że ta rolą była stworzona dla ciebie.

    13.07.2020 08:07
  • Fanka (gość)

    Dajcie jej spakuj młoda smakuje życia każdy uczy się na własnych błędach

    13.07.2020 06:46
  • Iiiii (gość)

    Erkan piękny facet ona w życiu do niego nie pasowała a teraz ze starym oblesnym grzybem fuuuuu

    13.07.2020 05:42
  • Erree (gość)

    Brzydka beztalencie umie tylko wlepiać galy

    13.07.2020 05:39
  • Dana 123 (gość)

    Żak serce ściska ,że taka młoda dziewczyna jak Ty ,a już nierozważna! Czy Ty masz Rodziców???Czy kontrolują Twoja nowa nie?? Studia nie skończyłaś ,a już tak romansujes!!!?! Jesteś łatwa do zakochania!!!! Świetna para z Riza !!!córką i tata WSTYD Zehra!!!!!!

    13.07.2020 00:40
  • Elton (gość)

    Dla mnie Hazel jesteś dziewczynka młoda ,niemyslaca o życiu poważnie!Przeskakuje szybko z kwiatka na kwiatek!!!!Byłaś. Z Erkanem ,bo grałaś z Nim w Więźniu Miłości a Teraz Skoczylas w ramiona Rizo,bo z Nim grasz ??????To stary człowiek po przejściach a Ty niedojrzała nastolatka!!Rodzice Ci na to pozwalają???I Ty w wywiadzie mówisz ,że masz charakter podobny do Zehry??????dziewczyno nigdy jej nie dorownasz!!Jesteś lekkoduchem!!Są piękniejsze od Ciebie aktorki młode np.Ozge???ale mają rozum w głowie i myślą o życiu!!!Erkan do Ciebie nie pasował!!! to piękny facet ,mądry,kochający rodziców!!!! Z Różą Ci dobrze hahaha!

    13.07.2020 00:37