"Więzień miłości". Hazal Subaşi jest w ciąży? Serialowa Zehra wkrótce zostanie mamą?!

Hazal Subaşi jest w ciąży? Takie plotki zaczęły pojawiać się w mediach po tym, jak serialowa Zehra zaczęła publikować w sieci zdjęcia, na których nie widać jej od pasa w dół. Czy turecka aktorka wkrótce zostanie mamą?!

Multimedia

"Więzień miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Fani nie przestają śledzić życia prywatnego Hazal Subaşi, czyli Zehry z serialu "Więzień miłości". Aktorka od jakiegoś czasu spotyka się z Rizą Kocaoğlu, który towarzyszył jej podczas ostatnich wakacji.

Hazal Subasi bez makijażu w rajskich okolicznościach przyrody. Jest z nią Riza Kocaoğlu?Zobacz więcej

Kiedy na profilu Hazal w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widać było, że wraz z ukochanym jest w szpitalu, zaczęły pojawiać się różne domysły na temat zdrowia aktorki. Niektórzy sugerowali, że serialowa Zehra jest w ciąży i wkrótce zostanie mamą. Dowodem na to miałyby też być inne fotografie, na których Subaşi nie pokazuje się od pasa w dół.

Okazuje się, że aktorka była w szpitalu, bo postanowiła wzmocnić się przed sezonem grypowym. Plotki o ciąży są prawdziwe, ale tylko w kontekście serialowej bohaterki, w którą wciela się Hazal Subaşi. Dziecka spodziewa się Nehir z serialu "Çukur". Na potomka pięknej 24-letniej aktorki jeszcze będzie trzeba poczekać!

"Więzień miłości" - o czym jest serial?

Ömera (Erkan Meriç) i Zehrę (Hazal Subaşi) z pozoru nic nie łączy. On prowadzi wysokobudżetowy biznes, ona właśnie traci pracę. Ömer to mężczyzna, który nie ufa kobietom. Postrzega je przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego mężczyzny. W jego życiu jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Ona z kolei jest niepoprawną romantyczką, dla której najważniejsze jest to, aby jej brat był szczęśliwy i znalazł miłość swojego życia. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wkrótce jednak odkrywa jej drugie oblicze.

Hazal Subaşı, czyli serialowa Zehra była w Polsce! Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Bo niewieci co jest piękne, jak niema seksu co min.to według was to nie można oglądać bo to nie film,co za będziecie.Trzeba mieć trochę rozumu w głowie, żeby iść do bluzka z drugą osobą trzeba być po ślubie i też nie wyobrażam sobie jak można iść do łyżka z drugą osobą i uprawiać seks,jak zwierzęta ile się nadwinie to ten czy ta jest dobra żeby seks uprawiać.Jak można to gorzej jak zwierzęta bo nawet mogą być związane oczy byle był seks ?Za mało pracy bo wszystko wykonuje maszyny za was,.A żeby iść z kimś do łyżka i uprawiać seks to trzeba ta trzeba być po ślubie i jechać się w,aje nie to wtedy seks może sprawiać przyjemność. CZYZ NIE TAK JEST ?

    01.10.2020 10:35
  • jur-ko (gość)

    do fabuły, do scenariusza można mieć wiele zastrzeżeń, do reżysera - też. Jednak cokolwiek by to nie było, trzeba umieć zagrać. Niestety, Turcja nie ma aktorów, Dla czego tak grają, skoro w życiu prywatnym potrafią się nawet uśmiechać ? :-)

    30.09.2020 20:40
  • MP (gość)

    Zgadzam się też nie znoszę wulgaryzmów w filmach czy serialach przesiąkniętych seksem. Teraz prawie każdy film się na tym opiera, jedna wielka rutyna.

    29.09.2020 15:18
  • Jz (gość)

    Narzeczona z Stambułu bardzo mi się podoba zupełnie coś innego od seriali tureckich. Polecam.

    29.09.2020 13:41
  • GT (gość)

    Troche kiczowate. Ale to tez sztuka tak grac wszystkie emocje ukazuja gestami mimika. Ukazana jest inna kultura. Osobiscie mam dosc seriali w ktorych przewaza sex i jeszcze raz sex i wulgaryzmy

    29.09.2020 13:15
  • Gwiazdka (gość)

    Ja też uważam, że tureckie seriale to bajki dla dorosłych. Tam absurd goni absurd, szczególnie w medycynie, kto oglądał ten wie. Wskrzeszaja umarlych, ciężarne dźgniete w brzuch rodzą bez komplikacji, z wypadków wychodzą o własnych siłach albo w kilka dni i znow na nogach, podtruci, postrzeleni zdrowieja po kilku ziolowych naparach bez zadnych większych dolegliwości itp. itd . Podmienić testy DNA to pestka, sfałszować wazne dokumenty to pikuś. Jedna albo dwie starsze czesto otyle panie ogarniają cały dom włącznie z ogrodem, gotuja wymyślne potrawy na kolację tylko ciekawe jak i kiedy bo kuchnie zawsze są na błysk. Panie domu znudzone piciem kawy w wysokich szpilkach knują kolejne intrygi. I taxi to tez fenomen, wyrastają spod asfaltu na zawołanie klienta, akurat puste, akurat w tę stronę... i ten tekst do kierowcy klasyk każdego serialu " moze pan jechać szybciej?" Pewnie że może, wszak ulice zatłoczonego Stambułu to tor wyścigowy, może przyspieszyć... Jeśli te seriale cieszą się takim powodzeniem wśród widzów to znaczy że gdzieś w głębi duszy nigdy nie dorastamy i lubimy takie bajki o miłości i szczęściu, które odrywają nas od szarości codziennego życia.

    28.09.2020 15:00
  • MANIA N (gość)

    Nie przepadam za tureckimi filmami są bajkami dla dzieci nic ciekawego

    27.09.2020 06:28
  • Ty (gość)

    Tylko powiem

    26.09.2020 10:45
  • Odgórne decyzje (gość)

    Pani Maria to chyba jest z zarządu TVP.

    23.09.2020 12:39
  • Maria (gość)

    Takie seriale powinniśmy oglądać koniec

    22.09.2020 23:52
  • AskA (gość)

    W tym Więźniu cala akcja to porwania, bohaterski Omer i płacząca Zehra, wtrącanie się ciotek , gapienie się na siebie i wspominki po pół odcinka.

    22.09.2020 15:01
  • Jedy y (gość)

    Jedyny turecki serial to narzyczona ze Stambułu tam jest chociaż jakąś akcja coś się dzieje bo inne to kicz tylko patrzenie w oczy

    21.09.2020 20:15
  • Nnni (gość)

    Nie będę oryginalna,komu się nie podoba niech nie ogląda.

    21.09.2020 15:15
  • fank (gość)

    Nie rozumiesz tego filmu nie komentuj :""nie trzeba nazywac rzeczy po imieniu nalezy je dostrzec""

    21.09.2020 11:46
  • Pipi (gość)

    Ostatnio mieszane film nie ma wspólnie razem ale ona dziwne charakter .

    20.09.2020 09:42
  • barbara (gość)

    ....nuuuuuuuuuuuda"!!!!!!!!!!!!!!!!!

    20.09.2020 01:47
  • Znudzona (gość)

    Nie rozumię jak można nazwać te mumiowate seriale tureckie wspaniałymi lub super albo jestem zachwycona, pytam czym? To że gapią się na siebie godzinami, powtarzają jedno i to samo? TE SERIALE TO TYLKO PSUCIE NERWÓW LUDZIOM Dlaczego w filmie jest ta sztywność? Powinni tak samo grać jak zachowują się w normalnym życiu ! Ech... do kitu z takimi teatrami filmowymi. Na litość niech telewizja nie zakupuję takiego badziewia....

    19.09.2020 23:40
  • Ren"a (gość)

    Nikt nikomu nie nakazuje oglądać. WIEC MOJE ZDANIE JEST TAKIE NIE OGLĄDAĆ I POTEM NIE NARZEKAĆ. Ren"a