"Więzień miłości". Nowa Asja w serialu! Dlaczego zmieniła się aktorka grająca córkę Ayse i Nihata?

W 235. odcinku serialu "Więzień miłości" widzowie mogli być zaskoczeni, widząc na ekranie inną dziewczynkę, wcielającą się w Asję - córkę Ayse i Nihata. Dlaczego zmieniła się młoda aktorka grająca siostrzenicę Ömera?

Multimedia

"Więzień miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W serialu "Więzień miłości" od początku pojawia się kilkuletnia dziewczynka Asja - córka Ayse (Yaprak Durmaz) i Nihata (Aykut Igdeli), siostrzenica Ömera (Erkan Meriç). Początkowo wcielała się w nią Hazel Minel Aynalı, ale w 235. odcinku w tej roli zobaczyliśmy inną dziewczynkę. Do obsady serialu dołączyła Nisa Sofiya Aksongur. Dlaczego doszło do zamiany aktorek?

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Okazuje się, że rodzice Hazel Minel Aynalı zdecydowali, że dziewczynka powinna bardziej skupić się na nauce w szkole, dlatego poprosili produkcję serialu, aby zastąpić ją inną aktorką. Widzowie w Turcji przyjęli tę informację ze smutkiem, ale rodzice Hazel spotkali się też z ich zrozumieniem. Nic bowiem dziwnego, że chcą zapewnić córce rozwój intelektualny. Na karierę ma jeszcze czas.

W związku z tym, od 235. odcinka "Więźnia miłości" na ekranie pojawiać się będzie nie mniej urocza Nisa Sofiya Aksongur. Dziewczynka urodziła się w 2011 roku w Stambule. Przygodę z aktorstwem zaczęła bardzo wcześnie. Zagrała już m.in. w serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" oraz w kilku reklamach. Fani "Więźnia miłości" powitali ją bardzo ciepło. Niektórzy wskazują nawet, że nowa Asja jest bardziej podobna do swojej serialowej mamy niż jej poprzedniczka. Też tak uważacie?

Serialowa Ayse, czyli Yaprak Durmaz. Gdzie można oglądać piękną turecką aktorkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Oliwka (gość)

    Naprawdę?Ta Asja jest dużo dużo lepsza. Moi ulubieńcy: Sabah i Kerem w bolum 311 było super..Który odcinek był 30.1.20r? bo miałam operacje i nie obejrzałam .

    18.06.2020 17:05
  • ka (gość)

    Aktorka to chyba za dużo powiedziane o kilkulatce. Po prostu zmieniła się dziewczynka wcielająca się w rolę Asji.

    14.02.2020 22:08
  • Ixi (gość)

    To prawda, początkowe odcinki były w porządku, ale potem to nic ciekawego ani wciągającego, no i tych odcinków zdecydowanie za dużo. Zrobiliby ciekawą historię obojga zmuszonych do ślubu, jedną wredotę intrygantkę na koncu ukarać, skasować te przeciągłe spojrzenia, zredukować powtarzanie poprzednich scen jedynie do kilkusekundowych migawek , powiązać logicznie sceny i wątki i z tak piękną parą mieliby hit. Producenci tego Więźnia nisko muszą oceniać intelekt i gusta swoich rodaków.

    10.02.2020 18:44
  • AVA (gość)

    Serial zapowiadal sie dobrze, w pierwszych odcinkach cos sie dzialo, teraz to sie zrobilo nudno i niedorzecznie.Wkurzajace sa sceny gdzie mowia do siebie na glos , czyzby tworcy tego gniota nic nie umieli przekazac obrazem? Wiele odcinkow to wspominanie scen z poprzednich, ale wiadomo jak sie kreci czterysta odcinkow to i pomyslu brak. Glowny aktor juz mocno posiwial i wylysial, szkoda go ze zostal wkrecony w takie badziewie.W zyciu prywatnym tej parze bochaterow tez nie wyszlo ,ale nic dziwnego , przez to patrzenie na siebie na planie przez kilka godzin dziennie , to w domu juz nie ma sie na to ochoty.Dziewczynki obie sliczne ale bez talentu aktorskiego, nasi mali aktorzy sa naprawde dobrzy , nie ma nawet co porownywac.Ja juz tego nie ogladam , bo znam wersje turecka.Wprowadzanie nowych postaci i odtwarzanie tych samych pomyslow tylko w innym wykonaniu, to juz przeginka , np.odeszla Alev ale zaraz pojawila sie nastepna o takich samych zapedach. Serial dla ludzi o niskim ilorazie inteligencji

    09.02.2020 08:59
  • AVA (gość)

    Serial zapowiadal sie dobrze, w pierwszych odcinkach cos sie dzialo, teraz to sie zrobilo nudno i niedorzecznie.Wkurzajace sa sceny gdzie mowia do siebie na glos , czyzby tworcy tego gniota nic nie umieli przekazac obrazem? Wiele odcinkow to wspominanie scen z poprzednich, ale wiadomo jak sie kreci czterysta odcinkow to i pomyslu brak. Glowny aktor juz mocno posiwial i wylysial, szkoda go ze zostal wkrecony w takie badziewie.W zyciu prywatnym tej parze bochaterow tez nie wyszlo ,ale nic dziwnego , przez to patrzenie na siebie na planie przez kilka godzin dziennie , to w domu juz nie ma sie na to ochoty.Dziewczynki obie sliczne ale bez talentu aktorskiego, nasi mali aktorzy sa naprawde dobrzy , nie ma nawet co porownywac.Ja juz tego nie ogladam , bo znam wersje turecka.Wprowadzanie nowych postaci i odtwarzanie tych samych pomyslow tylko w innym wykonaniu, to juz przeginka , np.odeszla Alev ale zaraz pojawila sie nastepna o takich samych zapedach. Serial dla ludzi o niskim ilorazie inteligencji

    09.02.2020 08:56
  • A.lewa.70 (gość)

    Tak

    08.02.2020 12:45
  • Proza życia, nie inaczej;) (gość)

    Z tymi bajkami za pieniądze z abonamentu to na inną godzinę. Bajka to bajka wiadomo, bo serial ma bawić, wzruszać, dawać odprężenie , ma pozwolić oderwać się od przytłaczających myśli i relaksować. Więzień miłości nie spełnia żadnych z tych wymogów. Poza tym aktorzy zawsze mówią że praca na planie była wyczerpująca, więc chyba nie zgodziliby się ze to tylko bajka:)))))

    08.02.2020 11:22
  • Grazka (gość)

    To jest bajka, a bajki wymyśla autor, czego wy chcecie!!!!!!!

    08.02.2020 10:55
  • Do Zagadkowej (gość)

    Oczami też można wiele powiedzieć, szczególnie w kwestii uczucia do którego niespieszno się przyznać, ale litości.... ileż to jeszcze będzie trwało? Oni już się poznali, są małżeństwem od ponad roku, tu już trzeba zacząć rozmawiać a nie tylko się gapić. Oni ciągle sie zachowują tak, jakby nie zależało im na ich miłości tylko na upartym wytrwaniu że to tylko kontrakt. A to już na tym etapie jest głupie i to nie tylko dlatego że ta umowa wygasła.

    08.02.2020 10:23
  • Zagadkowa (gość)

    Ja pikole ludzie gdzie u was romantyzm, urok. Coście tacy narwani, pospieszni.Logiczne że musi się to ciągnąć. Ten film uczy tak samo cierpliwości a u Was jej brak. Och ludzie!!! Wszystko byście chcieli odrazu na już. Na wszystko trzeba zapracować, nic niema odrazu. Tego uczy ten film, by przestać gonić spieszyć się. Że trzeba czasem się zatrzymać, bo chwilę te piękne są tak krótkie że ich nie zauważamy. Przez codzienna gonitwę zapomina się u tym co jest najpiękniejsze w życiu, to właśnie takie chwile jak patrzenie choćby sobie prosto w oczy, rozumieć się bez słów, przytulanie. Jezu ludzie zwolnijcie vlbo zapomnieliście że żyjecie.

    08.02.2020 08:57
  • Irena (gość)

    za dużo milczenia i patrzenia sobie w oczy

    08.02.2020 08:25
  • Renata (gość)

    za duzo monotonii tzw. martwych scen,patrza na siebie godzinami, zanim zdecyduja sie na odpowiedzi mijaja nastepne godziny.Byloby o wiele przyjemniej gdyby rezyser pomyslal o widzach. - czemu to ma sluzyc? raczej wkurza, ale i tak ogladam. A propos dziewczynki, nie pasuje blondynka z jasnymi oczami do swoich rodzicow.

    08.02.2020 06:24
  • natimaya (gość)

    Film pięknie się zaczął ale teraz straaaasznie się ciągnie, okropne dłużyzny, za dużo myślą?????

    07.02.2020 22:28
  • Maria (gość)

    O siedemnastej godz. Zadnej emerytki nie widac na ulicy czekaja na milosc turecka.

    07.02.2020 22:16
  • Iga (gość)

    Film dla starych seniorek dewotek musza cos ogladac na emeryturze tyle im pozostalo.

    07.02.2020 22:14
  • Majka (gość)

    Ladni aktorzy a film szajs polega na patrzeniu sobie w oczy i szkoda czasu na takie bzdety

    07.02.2020 22:11
  • Barbara (gość)

    Glupi ten film patrza sobie w.oczy i to jest cale g.....

    07.02.2020 22:08
  • Tajemnicza (gość)

    Obie dziewczynki są bardzo ładne... Jeśli chodzi o serial to faktycznie. Zamiast pokazywać 960 odcinków po wycięciu wciąż tych samych ujęć typu podanie ręki czy patrzenie sobie w oczy lub pół odcinka zastanawianie się Zehry nad odpowiedzią ogladalibyśmy górą 400 odcinków.

    07.02.2020 20:37
  • słabe to (gość)

    Główni aktorzy tworzą piękną parę i są jedyną, największą ozdobą tego marnego serialiku. Akcja, sceny, dialogi... kto to wymyślił, jak to możliwe, że w jakimś momencie nie zaświtało reżyserom, że bardzo ciężko będzie się to oglądać? Ci co odeszli to chyba dlatego, że mieli dość. Serial gdzie 1/3 odcinka gapią się na siebie, 1/3 powtórki z poprzednich scen i 1/3 gdzie niby coś się dzieje......

    07.02.2020 18:55
  • Jaga (gość)

    Obie dziewczynki są bardzo sztuczne a serial idiotyczny. Główni aktorzy wzięci z łapanki.?

    07.02.2020 17:46
NowszeStarsze