"Więzień miłości" odcinek 109. Rodzina walczy o pojednanie między Ömerem i Zehrą. Uda się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 109. odcinek serialu "Więzień miłości". Rodzina walczy o pojednanie między Ömerem i Zehrą. Uda się? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 109. odcinku "Więźnia miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 109. w poniedziałek, 29.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W 109. odcinku serialu "Więzień miłości" Omer (Erkan Meriç) i Zehra (Hazal Subasi) nadal wymyślają sensowny powód tego, że spali w oddzielnych łóżkach.

Ömer i Zehra pogodzą się? Funda jest świadkiem porwania Koraya!Zobacz więcej

Adwokat Yenera informuje Mehtap, że zeznania sprzeczne z tym, co mówi jej brat, złożyła żona Omera Karwandziolu. Ajsze udziela siostrzanych rad Omerowi co do zażegnania napiętej sytuacji między małżonkami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miśek 🐻 (gość)

    Omen już się zakochał w Zehrze a ona już powoli się win zakochuje

    29.07.2019 08:30
  • Ada (gość)

    Omer ideał mężczyzny ,męski -delikatny ale stanowczy.Przystojny i pewny siebie.podoba mi się też jak gra mimiką no i ta a uroda , ? Co za facet ,można się zauroczyć.

    29.07.2019 00:12
  • Bou (gość)

    Ojciec Zehry to brat Tadeusza Drozdy:)

    28.07.2019 13:04
  • nuda (gość)

    Wkurzajaca jest Alev , której wszyscy się tłumaczą gdy ta zadaje czesto bardzo osobiste pytania.Rzeczywiscie serial jest za długi i te powtórki akcji.

    28.07.2019 11:07
  • oko (gość)

    Ten serial jest niespójny, nielogiczny i nieżyciowy. Za bardzo kombinowali ze scenariuszem, mogliby powywalać mnóstwo niepotrzebnych scen i bzdurnych wątków, skrócić do 150 odc. max i byłoby dobrze. A ten wątek, że mateczka z walizką poszła sobie w świat to chyba dziecko wymyśliło.

    27.07.2019 22:17
  • Widz (gość)

    Na aktorów patrzy się z przyjemnością, ale fabuła jest cienka. Jak to się dzieje, że trzepnięty Yener składa zeznania i Omer czy Zehra musi grubo się tłumaczyć z tego, że ten przyglup do nich strzelał, bo on twierdzi, że było odwrotnie. Ojciec Zehry flegmatyk z przyklejonym uśmiechem...

    27.07.2019 22:12
  • Razem czy osobno? (gość)

    Za to pod innym tytułem artykułu ożywiona dyskusja trwa....

    26.07.2019 18:45
  • Bou (gość)

    cisza w eterze.

    26.07.2019 18:37