"Więzień miłości" odcinek 111. Cewrije podstępem sprawia, że Zehra i Ömer spędzają razem noc! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer wciąż próbują przekonać rodzinę, że między nimi wszystko jest w porządku. W 111. odcinku "Więźnia miłości" za sprawą podstępu ciotki Cewrije, spędzą noc w jednym łóżku. Sprawdź, co wydarzy się w 111. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 111. w środę, 31.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Odkąd Ayse (Yaprak Durmaz) i Cewrije (Neslihan Günaydın) zauważyły, że Ömer (Erkan Meriç) i Zehra (Hazal Subasi) nie śpią w jednym łóżku, zaczęły niepokoić się o ich związek. Ömer próbuje przekonać rodzinę, że wszystko jest w porządku.

Yener grozi Zehrze i Ömerowi śmiercią! Zehra zaskakuje męża!Zobacz więcej

W 111. odcinku serialu "Więzień miłości" Cewrije postanawia w tajemnicy usunąć z sypialni Ömera i Zehry kanapę, która według niej stanowi źródło wszelkiego zła. Ömer i Zehra są zmuszeni spędzić noc w jednym łóżku. Kobieta nie wyobraża sobie tego i początkowo chce spać na podłodze. Mąż przekonuje ją jednak, że bez obaw mogą położyć się razem.

Rano do sypialni małżonków przychodzi Asja, która widzi, jak Zehra obejmuje Ömera! O wszystkim mówi Cewrije. Hilmi obiecuje Alev (Ezgi Baran) kontakt z Yenerem (Musab Ekici). Funda dowiaduje się, że Fikret (Kemal Akıncı) jest ojcem Koraya (Halit Erman Ersoy).

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×