"Więzień miłości" odcinek 116. Mehtap odkryje tajemnicę Zehry i Ömera?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mehtap doprowadziła do tego, że Salim poszedł do rezydencji Ömera. W 116. odcinku "Więźnia miłości" siostra Yenera zacznie podejrzewać, że małżeństwo Zehry to tajemnica. Sprawdź, co wydarzy się w 116. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 116. w czwartek, 8.08.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Salim (Ali Çoban) pojawił się w rezydencji Ömera (Erkan Meriç), a Zehra (Hazal Subasi) robiła wszystko, aby jej nie zobaczył. Udało się, ale przez to Zehra wpadła w panikę. Później nałożyła sobie zupy, do której Cewrije (Neslihan Günaydın) przez pomyłkę dodała płynu do zmywania. Ömer bardzo się przestraszył, a za wszystko obwiniona została Hedije (Derya Kurtuluş).

Zehra w niebezpieczeństwie! Ömer uchroni ją przed zatruciem?! Zobacz więcej

W 116. odcinku serialu "Więzień miłości" Hedije jest załamana po wypadku z jedzeniem. Zehra namawia Ömera, by ją przeprosił. Podczas rozmowy Ömer wygaduje się, że bardzo martwił się o Zehrę i bał się, że dziewczyna się zatruje.

Yasemin (Sultan Elif Taş) spóźnia się z powrotem do domu i ojciec robi jej wykład. Mehtap (Gözde Gürkan) zaczyna podejrzewać, że małżeństwo Ömera i Zehry to tajemnica. Nie rozumie, dlaczego Salim spędził w ich domu niemal cały dzień, a wciąż nie wie, że Zehra jest panią rezydencji. W końcu siostra Yenera (Musab Ekici) podrzuca Ömerowi znaczący w treści anonim.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rena (gość)

    Płynu do naczyń dolała.

    09.08.2019 22:47
  • K. (gość)

    Co ta ciotka dodała do gara, bo na pewno nie byla to oliwa, wyglądało raczej jakby wody dolała.

    07.08.2019 17:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×