"Więzień miłości" odcinek 117. Ömer dostaje tajemniczą przesyłkę. Alev dowie się, co jest w środku?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mehtap podejrzewa, że małżeństwo Zehry i Ömera to mistyfikacja. W 117. odcinku "Więźnia miłości" do Ömera dociera tajemnicza przesyłka, którą nadała siostra Yenera. Sprawdź, co wydarzy się w 117. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 117. w piątek, 9.08.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehtap (Gözde Gürkan) zaczyna czuć, że w małżeństwie Ömera (Erkan Meriç) i Zehry (Hazal Subasi) coś jest nie tak. Nie rozumie, dlaczego Salim (Ali Çoban) spędził w ich domu niemal cały dzień, a wciąż nie wie, że Zehra jest panią rezydencji. W końcu siostra Yenera (Musab Ekici) postanawia wysłać do Ömera znaczący w treści anonim.

Mehtap odkryje tajemnicę Zehry i Ömera?! Zobacz więcej

W 117. odcinku serialu "Więzień miłości" Hedije (Derya Kurtuluş) postanawia odejść od rodziny Ömera. Kurier dostarcza do posiadłości przesyłkę, na której nie podano adresata. Dostaje ją Ömer, ale postanawia nie otwierać przy wszystkich. Alev (Ezgi Baran) chce poznać jej zawartość, dlatego domaga się otwarcia.

Kiedy w swoim gabinecie Ömer postanawia otworzyć kopertę, widzi w niej zdjęcie Zehry i całej jej rodziny. Demir (Umut Aksoy) zabiega o względy Leyli (Berna Üçkaleler), lecz ona woli się nie spieszyć.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×